عصبانیت کریس؛ بین من و مسی تبعیض قائل می‌شوند

پرونده مالیاتی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید هنوز به نتیجه نرسیده و مشخص نیست چه حکمی در انتظار شماره 7 کهکشانی ها خواهد بود ......

 پرونده مالیاتی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید هنوز به نتیجه نرسیده و مشخص نیست چه حکمی در انتظار شماره 7 کهکشانی ها خواهد بود. رونالدو متهم به فرار مالیاتی 14.7 میلیون یورویی در سالهای اخیر بوده اما این ستاره پرتغالی معتقد است مالیات خود را پرداخت کرده است.
نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد رونالدو معتقد است قاضی پرونده وی با معیارهای ذهنی و غیرقابل درک در حال محکوم کردن وی است و در این خصوص، دادستانی اسپانیا بین وی و لیونل مسی تبعیض قائل شده اند.
ستاره پرتغالی رئال مادرید احساس می کند اداره مالیات از معیارهای متفاوتی برای موضوع اسپانسرها و پرونده وی استفاده می کند و به همین دلیل از دادستانی خواسته با وی نیز رفتاری مشابه با لیونل مسی داشته باشند.
اما به نظر می رسد قاضی پرونده با رد درخواست رونالدو مدعی شده دادستان پرونده وی متفاوت بوده و امکان استفاده از حکم مشابه لیونل مسی برای وی نیست که این جمله باعث عصبانیت شدید ستاره پرتغالی شده و وی ادعا کرده از زمان شروع پرونده، قاضی تصمیمات عجیبی را علیه وی اتخاذ کرده است.

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال