عصبانیت کورتوا از فوق‌ستاره رئال

تیبو کورتوا اعتراف کرد که در بازی روز گذشته مقابل لوانته از عملکرد ادن هازارد فوق ستاره رئال مادرید عصبانی شده و خواهان دقت عمل بیشتر او شد....

تیبو کورتوا اعتراف کرد که در بازی روز گذشته مقابل لوانته از عملکرد ادن هازارد فوق ستاره رئال مادرید عصبانی شده و خواهان دقت عمل بیشتر او شد.

به گزارش مدال؛ رئال مادرید روز گذشته توانست با نتیجه 3 بر 2 لوانته را شکست دهد تا پس از دو تساوی پیاپی، به سه امتیاز برسد. کهکشانی‌ها که نیمه اول با سه گل از حریف خود پیش بودند، در نیمه دوم غافلگیر شدند و مهمان تا آستانه کسب تساوی پیش رفت.

در این بین «ادن هازارد» که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته در نیمه دوم این مسابقه جانشین کاسمیرو شد اما «تیبو کورتوا» از عملکرد هموطنش در نخستین بازی در ترکیب کهکشانی‌ها راضی نبود و لب به انتقاد از او گشود.

کورتوا در این خصوص گفت: «ادن تا آستانه گلزنی پیش رفت اما موفق نشد که دروازه حریف را باز کند. او در حمل توپ سریع است اما دو بار که توپ را لو داد از دستش عصبانی شدم. او باید بیشتر دقت کند.»

تیبو در ادامه صحبت‌هایش گفت: «در بین دو نیمه به کلین‌شیت فکر می‌کردیم اما در نیمه دوم نتوانستیم کیفیت بازی خود را حفظ کنیم. می‌دانستیم نباید امتیازی از دست بدهیم و خوشحالم در ثانیه‌های آخر به تیم کمک کردم. اگر عملکرد نیمه اول را ادامه می‌دادیم شاید با پنج یا شش گل به پیروزی می‌رسیدیم. نیمه اول بهترین نمایش ما در این فصل بود.»

بیشتر بخوانید:

رئال‌مادرید 3 - 2 لوانته؛ پیروزی کهکشانی‌ها با درخشش بنزما

تگ ها


تیبو کورتوا ادن هازارد رئال مادرید کهکشانی‌ها لالیگا فوتبال جهان انتقاد کورتوا از هازارد فوتبال