عصبانیت کومان از مینگسا؛ اینقدر نرو جلو! (عکس)

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، پس از اینکه کنار زمین به شدت بر سر اسکار مینگسا، مدافع کاتالان ها، فریاد زد، دستور به تعویض او داد و در ادامه حتی حاضر نشد با او دست بدهد!...

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان شب گذشته و در جریان بازی بارسلونا برابر ختافه صحنه عجیبی را در کنار زمین خلق کرد. سرمربی کاتالان ها که در پی عصبانیت از اشتباه اسکار مینگسا دستور به تعویض او داده بود، پس از اینکه مدافع جوان بارسا برای دست دادن به سمت او رفت، مینگسا را نادیده گرفت و دست او را پس زد.

 بارسلونا در نهایت توانست ختافه را ۵-۲ در نوکمپ شکست دهد اما سرمربی بارسا چنان از اشتباه مینگسا عصبانی بود که پانزده دقیقه مانده به پایان بازی دستور به تعویض او داد.

در دقایق پایانی بازی و در حالی که بارسلونا ۳-۲ پیش بود، مینگسا بیش از حد هیجان زده شد و وظایف خود در خط دفاع را رها کرد و به حمله کاتالان ها پیوست. کومان که اصلا از این حرکت مدافع خود خوشش نیامده بود از کنار زمین بر سر مینگسا فریاد زد: "داریم با سه مدافع بازی می کنیم!"

طولی نکشید که کومان دستور به تعویض مینگسا، که به تازگی توانسته به تیم نخست بارسا برسد، داد و ساموئل اومتیتی را به جای او به زمین فرستاد.

مینگسا پس از برخورد بد سرمربی بارسلونا به سکوها رفت و ریکی پوچ، هم تیمی اش به استقبال او آمد، وی را دلداری داد.

مینگسا پس از خروج از زمین به سوی کومان رفت تا با او دست بدهد اما سرمربی هلندی حتی نیم نگاهی هم به او نینداخت و به نظر می رسید که هنوز به شدت از دست مدافع خود خشمگین است. این برخورد صحنه ای عجیب و ناراحت کننده را در کنار زمین به وجود آورد.

پس از مسابقه کومان تایید کرد که در برخورد با مینگسا کمی اغراق و زیاده روی کرده است و ادعا کرد تعویض این مدافع به این دلیل نبود که او خط دفاع را رها کرد و به حمله پیوست.

کومان گفت: "شاید عکس العمل من نسبت به او کمی اگزجره بود و زیاده روی کردم. او فصل خیلی خوبی را پشت سر می گذارد اما بازیکنان جوان باید یاد بگیرند که در هر بازی در بارسلونا باید ۱۰۰ درصد باشند. تعویض او هیچ ربطی به عصبانیت من نداشت.

پیچیده است. پدری هم آنجا نبود. آرائوخو هم نبود. تعویض او از روی خشم نبود بلکه برای این بود که فرانکی را به جناح راست ببریم و به اومتیتی هم دقایقی فرصت برای بازی بدهیم چرا که شایسته بازی بیشتر بود.

بعد از بازی با مینگسا صحبت کردم و مشکلی بین ما نیست. اگر یک بازیکن باشد که فصلی عالی را پشت سر می گذارد، او مینگسا است."

تگ ها


اسکار مینگسا رونالد کومان بارسلونا