عصبانیت کی‌روش از مدیریت ورزشگاه آزادی

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، چهار ماه قبل و در زمان آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 و پیش از دیدار دوستانه مقابل مقدونیه، کارلوس کی روش به انتقاد شدید از مدیر ورزشگاه آزادی که برای تمرین کردن در این استادیوم با او به مشکل خورده بود، پرداخت و رفتارها را خصمانه می دانست ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، چهار ماه قبل و در زمان آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 و پیش از دیدار دوستانه مقابل مقدونیه، کارلوس کی روش به انتقاد شدید از مدیر ورزشگاه آزادی که برای تمرین کردن در این استادیوم با او به مشکل خورده بود، پرداخت و رفتارها را خصمانه می دانست.


تیم ملی ایران که پنج شنبه هفته جاری در مقدماتی جام جهانی به مصاف ازبکستان خواهد رفت از ساعت 10:30 امروز در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی تمرین خود را برگزار کرد که دوباره اتفاق خردادماه رخ داد و کی روش حملات تازه ای به برخی مدیران، پرسنل و کارگران این استادیوم داشت.


غروب دیروز فدراسیون فوتبال طی نامه ای به مدیریت ورزشگاه آزادی می خواهد که تیم ملی فردا صبح(دوشنبه) در این زمین به تمرین بپردازد اما مسؤولان این استادیوم به فدراسیون می گویند این کار دیر صورت گرفته و باید زودتر انجام می شد؛ به دلیل زمان کم تا تمرین تیم ملی، مدیران ورزشگاه آزادی به افشین پیروانی نیز اطلاع می دهند که آنها دیر در جریان این مسئله قرار گرفتند.

 

با وجود اعلام و نامه نگاری مسؤولان ورزشگاه آزادی به فدراسیون برای انجام هوادهی زمین شماره یک در صبح دوشنبه، تیم ملی امروز صبح راهی این استادیوم می شود تا تمرین خود را برگزار کند ولی وقتی کی روش پا به ورزشگاه می گذارد شاهد هوادهی زمین می شود؛ این اتفاق کافی بود تا مرد پرتغالی مثل چهار ماه قبل به اوج عصبانیت برسد و علیه افرادی که مشغول این کار بودند الفاظ نامناسبی به کار ببرد.


طبق نوشته خبرگزاری تسنیم، ورزشگاه آزادی در روزهایی که میزبان بازی نیست، آب سرویس های بهداشتی را قطع می کند و امروز هم همچون روزهای عادی این کار انجام شده بود و بخاطر فراموشی اصلاح این مسئله همزمان با ورود تیم ملی، عصبایت کی روش شدیدتر می شود و او برخی مسؤولان این ورزشگاه را «قطری» خوانده و الفاظ نامناسبی به آنها نسبت داده است.


بدون شک حساسیت دو بازی پیش رو مقابل ازبکستان و کره جنوبی در این رفتار کی روش موثر بوده و او به همین خاطر به مسؤولان ورزشگاه آزادی حمله جدیدی کرده است.

 

تگ ها


فوتبال