عصبانیت ‌گابریل کالدرون از دریافت کارت هدیه!

مربی سابق پرسپولیس از دریافت کارت هدیه‌هایی از سوی گابریل کالدرون پرده برداشت که البته باعث عصبانیتش شده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گابریل کالدرون طبق قراردادی که با پرسپولیس داشت به ازای پیروزی و کسب نتیجه در این تیم مشمول دریافت پاداش می‌شد. موضوعی که در آپشن قراردادش گنجانده شده بود.

در این ارتباط اما مسوولان وقت پرسپولیس دست به اقدام عجیبی زده بودند و در شرایطی که این بندها به صورت دلاری لحاظ شده بود، با اهدای کارت هدیه به دنبال تسویه حساب در این زمینه با او بودند.

محسن سیدی، مربی دروازه‌بانان پرسپولیس در اینباره می‌گوید: خب کالدرون واقعا از این موضوع که ناگهان ۶۰ کارت هدیه ۵۰۰هزار تومانی در اختیار او قرار گرفته بود شوکه و عصبانی شده بود. برای یک خارجی کارت هدیه ایرانی به چه درد می‌خورد؟ فکر کنید او بعد از صحبتی که با مترجم خود داشت متوجه شد باید برای هر کدام از آنها جلوی بانک صف بایستد و با شماره رمز یکسان در نهایت روزانه از هر کارت ۲۰۰هزار تومان برداشت کند! برایش این رفتار محمدحسن انصاریفرد عجیب و باورنکردنی بود و به شدت نسبت به این رفتار که به زعم او غیرحرفه‌ای و نامتعارف بود واکنش نشان داد.

گابریل کالدرون که در ابتدای فصل جاری به جای برانکو روی نیمکت این تیم قرار گرفته بود، بعد از اینکه تیمش را به قهرمانی نیم فصل رسانده بود، با مشکلاتی که با مدیریت باشگاه داشت در نهایت از جمع سرخپوشان جدا شد و اکنون درگیر پرونده شکایت خود از این باشگاه است.

بیشتر بخوانید:

دستبرد تاریخی پرسپولیس به خزانه باشگاه سپاهان!

امیری: عدم حرفه‌ای‌گری لیگ ترکیه را از من گرفت

 

 

تگ ها


گابریل کالدرون پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال