عصبانیت یحیی از غیبت مهاجم پرسپولیس در تمرینات

مهاجم ایرلندی پرسپولیس برخلاف قولی که به باشگاه برای حضور در تمرین امروز داده بود، غیبت داشت تا عصبانیت کادرفنی را در پی داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتونی استوکس که بعد از دیدار مقابل الشارجه با اجازه کادرفنی در دبی باقی ماند تا استراحت کند، با حواشی شکل گرفته انتقادات زیادی را در پی داشته است.


با این حال گفته می‌شود مهاجم ایرلندی پرسپولیس با وجود داشتن بلیت برگشت به ایران که تاریخ آن صبح جمعه بود، امروز در تمرین تیم حاضر نشد و این با عصبانیت سرمربی تیم همراه بود.


استوکس پیش از بازی با الشارجه از سرمربی تیم خواست که برای دیدن پسرش یک روز بیشتر در دوبی بماند و سپس به تمرینات پرسپولیس ملحق شود و گل‌محمدی هم  بخاطر دو بار درخواست استوکس، موافقت کرد که استوکس یک روز دیرتر به تمرینات ملحق شود.


با این حال و در شرایطی که قرار بود این مهاجم با پرواز صبح امروز به ایران بیاید، در تمرین امروز غیبت کرده و این باعث ناراحتی شدید یحیی گل‌محمدی شده است. استوکس گفته امشب به تهران می اید.گل‌محمدی به اطرافیانش گفت که استوکس برای دیدن فرزندش از من خواست یک روز دیرتر به ایران برگردد اما غیبت او‌ در تمرین امروز به هیچ وجه توجیهی ندارد و باید پاسخگو باشد.

بیشتر بخوانید:

ستاره سپاهان با بازی با پرسپولیس می رسد؟

پرسپولیس! ترمز آنتونی استوکس را بکش

 

 

تگ ها


آنتونی استوکس پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال