عضو هیئت رییسه فدراسیون خبر داد؛ مشورت با وزیر قبل از برکناری ویلموتس

عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه «مهدی تاج» به خِرد جمعی اعتقاد دارد، گفت: چنانچه وی بخواهد تصمیمی در خصوص سرمربی تیم ملی اتخاذ کند، در این خصوص مشورت خواهد کرد....

به گزارش مدال، «عبدالکاظم طالقانی» اظهار داشت: اینکه «ویلموتس» برکنار می‌شود و برانکو جای او را در تیم ملی خواهد گرفت موضوعی است که از آن بی خبر هستم.

وی افزود: به طور حتم سرنوشت نیمکت تیم ملی موضع مهمی است و در این رابطه رییس فدراسیون فوتبال علاوه بر هیئت رییسه با مسولان وزارت ورزش و جوانان نیز مشورت‌های لازم را انجام خواهد داد.

طالقانی در پاسخ به این پرسش که فسخ قرارداد و یا برکناری ویلموتس از نظر مالی برای فدراسیون فوتبال تبعات سنگینی نخواهد داشت؟ اعلام کرد: فدراسیون فوتبال تمامی جوانب را در نظر خواهد گرفت و سپس بهترین و منطقی‌ترین تصمیم را اتخاذ می‌کند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه شرایط تیم ملی به گونه‌ای است که با پیروزی در بازی‎‌هایی که در دور برگشت پیش رو دارد، می‌تواند به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی شود و در این برهه همه باید کمک کنند تا چنین اتفاق خوشایندی رخ دهد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال، گفت: در رابطه با تیم ملی هر اتفاقی که رخ دهد از سوی فدراسیون فوتبال به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

واکنش فدراسیون به خبر اختصاصی مدال در مورد برانکو/ نه تکذیب نه تایید!

تگ ها


برکناری ویلموتس مهدی تاج مارک ویلموتس وزیر ورزش و جوانان کاظم طالقانی ایران فوتبال