عضو هیئت مدیره استقلال: با هواپیما نمی خواهند، با کشتی به ایران بیایند

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: از کشورهای ترکیه، عراق، قطر، امارات و... پرواز در حال ورود و خروج است و چطور ایران امن نیست؟...

به گزارش مدال و به نقل از فارس، عبدالرضا موسوی در خصوص شایعاتی که پیرامون برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا با رقبا در کشور بی‌طرف مطرح شده است، اظهار داشت:‌ من در این زمینه نظر شخصی ندارم و تابع سیاست‌های کلان نظام هستم. هر چه حاکمیت در این زمینه نظر داده باشد، همان را اجرا خواهیم کرد. 

وی با بیان این موضوع که چنین درخواستی حرف زور محسوب می‌شود، گفت: کشور ما امن است و مطمئناً این صحبت‌ها نوعی زور گفتن است. شما اطلاعات پروازهای خروجی و ورودی را از تهران و شهرهای مختلف مثل مشهد بگیرید تا متوجه شوید مردم در حال تردد و ورود و خروج به خارج و داخل کشور هستند. 

عضو هیئت مدیره استقلال ادامه داد: همین الان از کشورهای ترکیه، عراق، قطر، امارات و... پرواز در حال ورود و خروج است، چطور ایران امن نیست؟ به نظرم این صحبت‌ها بهانه‌ای بیش نیست. معتقدم اگر این تیم‌ها نمی‌خواهند به ایران از طریق پرواز سفر کنند، می‌توانند از طریق کشتی به اهواز بیایند و در آنجا بازی کنند. فاصله زیادی بین کشور کویت و ایران وجود ندارد و با کشتی دو ساعته می‌توانند خود را به اینجا برسانند. 

موسوی تصریح کرد: این صحبت‌ها بهانه‌ای است که با صداهای ضدایرانی هماهنگ شوند، اما اعتقاد من این است همه باشگاه‌های کشور به همراه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال دست به دست هم دهیم و زیربار حرف زور نرویم. ما همه باید از تصمیم فدراسیون، باشگاه‌ها و وزارتخانه حمایت کنیم و نباید اجازه بدهیم از بیرون چیزی به کشور ما تحمیل شود. اگر آقایان نمی‌توانند ببینند، می‌توانند از فرودگاه‌های ما آمار دربیاورند که این همه رفت و آمد خارجی صورت می‌گیرد. 

وی با اشاره به اینکه فرهاد مجیدی و دستیارش چند روز پیش نشستی را با این عضو هیأت مدیره برگزار کردند، گفت: جلسه خاصی نبود و این نشست فقط برای دلگرمی بود. به خاطر مباحث زیادی که در رسانه‌ها مطرح می‌شد، مجیدی مدعی بود که بابت پرداختی‌ها نگران است که من هم با او صحبت کردم خیال این مربی را راحت کردم که نگران نباشد. به او هم گفته‌ام حتی حاضریم از جیب هزینه کنیم تا مردم شاد باشند. به هر حال در حوزه اقتصادی این افتخار را دارم که چند هزار نفر در کنار من کار می‌کنند و یک باقی‌الصالحات گذاشته‌ام که از این بابت خیالم راحت است. 

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه در پست اینستاگرامی مدعی شده بود 95 درصد مطالبات بازیکنان پرداخت شده است، گفت: منظور من این بود که 95 درصد بدهی‌هایی که سررسید آنها رسیده پرداخت شده است. من نمی‌خواهم عدد و رقمی اعلام کنم، ولی مطالبات اکثر بازیکنان از سال گذشته پرداخت شده و امسال نیز دریافتی کادرفنی و بازیکنان به 40 درصد رسیده است. چهار پنج نفر نیز از سال گذشته مطالباتی داشتند که آنها اهم بابت این مطالبات چک دریافت کردند. الان هم همه از شرایط مالی راضی هستند و مشکلی وجود نداشته است. ان‌شاءالله وقتی ساختار هیئت مدیره اصلاح شد و مجمع نیز تشکیل گردید، سعی می‌کنیم پرداخت‌ها را ماهیانه انجام بدهیم و اجازه ندهیم بدهی‌ها انباشته شود. 

موسوی در ضمن ابراز امیدواری پیرامون حل مشکل نمایندگان ایران در آسیا گفت: مطمئناً نباید تن به حرف زور داد و زیر بار این دشمنی رفت. سیاست آقایان امروز این است که به ورزش فشار بیاورند و فردا نیز ممکن است این موضوع شامل حال پروازها، پزشکی و مسائل مختلف شود. ما باید آنقدر خودکفا و قوی شویم که آسیب‌پذیری‌مان نسبت به اتفاقات کمتر باشد.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش سرپرست استقلال در مورد تصمیم AFC

 

تگ ها


باشگاه استقلال عضو هیئت مدیره استقلال عبدالرضا موسوی لغو میزبانی ایران فوتبال ایران استقلال AFC Champions League فوتبال