عضو هیئت مدیره استقلال خبر از حل مشکل پروپئیچ داد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: با پیگیری هایی که فتحی انجام داده مشکل پرداخت طلب پروپئیچ حل خواهد شد....

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره اتفاقات اخیر توضیحاتی داد.

به گزارش مدال، اسماعیل خلیل زاده در گفت و گو با برنامه 2-4-4 رادیو جوان در خصوص آخرین وضعیت پرونده پروپئیچ گفت: همانطور که می دانید این پرونده به مدیریت ما بر نمی گردد ولی حدودا 15 روز فرصت داریم که این مبلغ را پرداخت کنیم. امیر حسین فتحی برای دریافت مبلغی راهی کشوری دیگر شده و ان شالله این موضوع حل می شود.

وی افزود: از طرف دیگر در فیفا هم طلبی بابت حضور بازیکنانمان در جام جهانی داریم که فدراسیون فوتبال باید این موضوع را پیگیری کند. اگر این 850 هزار دلار به حساب باشگاه واریز شود نیمی از مشکلاتمان حل خواهد شد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که گفته می شود 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس در این فصل 500 هزار یورو از وزارت ورزش دریافتی داشته اند و آیا این خبر صحت دارد یا خیر گفت: این 500 هزار یورو فقط حواله بود. ما به دنبال برنامه ریزی هستیم که از مازاد آن حواله استفاده کنیم.

وی با اشاره مجدد به وضعیت پروپئیچ گفت: مساله پروپئیچ را مدیران قبلی خیلی راحت تر می توانستند حل کنند، آن زمان 330 هزار دلار بدهی وجود داشت ولی الان این رقم بسیار سنگین شده و آنها به نظرم کمی تعلل به خرج دادند. امروز با توجه به گرفتن بازیکن، قراردادهای جدید و .... این موضوع مشکلی عمده برای ما ایجاد کرده و حتی با این پول می توانستیم با پاتوسی توافق کنیم. مساله پروپئیچ ما را دچار مشکل کرده اما آن را حل می کنیم تا به مشکل کسر 6 امتیاز بر نخوریم.

خلیل زاده در خصوص پاتوسی گفت: تا این لحظه نا امید نیستیم، اگر به عقب بر گردیم دیدید که مربی بزرگی را وارد ایران کردیم، آن هم با یک مبلغ نه چندان زیاد، دیدید که برخی بازیکنان هم تمدید کردند. در مورد پاتوسی فعلا به این نتیجه رسیده ایم که او را برگردانیم و از وجودش استفاده کنیم ولی اگر نشد هم ما تلاشمان را کرده ایم. ما در تیممان بازیکنان جوان زیادی هم داریم که می توانیم از آنها هم استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه گفته می شود حاجیلو از سرپرستی تیم استقلال کنار رفته است گفت: تا دیروز که با آقای فتحی صحبت کردم چنین مطلبی را عنوان نکرد.فتحی مشورت کننده است و قطعا با ما در این زمینه مشورت خواهد کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص دلایل لغو اردوی ترکیه گفت: هزینه این اردو واقعا بالا بود. ما فقط این روزها به این فکر هستیم که مشکل پروپئیچ را حل کنیم. می توانیم در ایران هم اردو برگزار کنیم.

خلیل زاده در خصوص اینکه آیا ممکن نبود در کنار انتقال صیادمنش استقلال یک اردو هم در کمپ فنرباغچه برگزار می کرد گفت: فتحی چنین توافقی کرده بود ولی شرط آنها این بود که تا قبل از سوم در ترکیه حضور پیدا کنیم چون مسئولان این باشگاه اعلام کرده بودند بعد از این تاریخ خودشان برنامه دارند.ما چون دنبال حضور سرمربی تیم در ایران بودیم و همین باعث شد تا فرصت از دست برود.

وی در پایان گفت:به هواداران استقلال می گویم خداوکیلی فتحی 10 ماه است باشگاه را تحویل گرفته اما او واقعا دانا و مشورت کننده است. دوستانی که برخی مسائل را وارونه عنوان می کنند حداقل انصاف را رعایت کنند.

اخبار مرتبط:

استقلال برای حفظ پاتوسی فقط 24 ساعت فرصت دارد

تگ ها


استقلال پرونده پروپئیچ پروپئیچ اسماعیل خلیل زاده اصغر حاجیلو استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال