عضو هیئت رییسه فدراسیون خبر داد؛ سرمربی تیم‌ملی صددرصد ایرانی است

محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر و آخرین تصمیم هیئت ریيسه فدراسیون فوتبال مبنی بر انتخاب سرمربی جدید تیم‌ملی صحبت کرد....

به گزارش مدال، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان پس از شکست یک بر صفر این تیم مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: متأسفانه باختیم و راضی نیستم. فرکی باید فکری اساسی کند. تیم شاداب نیست و بازیکنان باید عملکرد بهتری داشته باشند.
وی در ادامه افزود: در روزی که تیم نساجی معمولی بود، تیم ما و بازیکنان ما از معمولی هم پایین‌تر بودند. باید فکری کنیم تا تیم شادابی پیدا کند و از این شرایط خارج شود، چون شرایط اصلاً قابل قبول نیست.
مدیرعامل باشگاه پیکان درباره استعفایش از این سمت گفت: به دلیل بیماری قادر به ادامه کار نیستم و با توصیه پزشکان دو بار خواسته‌ام که به کارم ادامه ندهم. از طرفی سنوات خدمتی‌ام به پایان رسیده و به زودی بازنشسته می‌شوم که قانوناً نمی‌توانم ادامه بدهم. منتظر تصمیم آقایان در هیئت مدیره هستم و فکر کنم به زودی تصمیم‌گیری شود.
شیعی درباره اینکه آیا باشگاه پیکان با حسین فرکی ادامه خواهد داد یا نه، خاطرنشان کرد: اگر خودم در رأس مدیریت باشم، بحث را با آقای فرکی پیش می‌بریم و تصمیم می‌گیریم و اگر نه مدیریت جدید تصمیم‌گیری می‌کند.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره بحث انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: بعد از استعفای آقای تاج که آقای بهاروند سرپرست فدراسیون شد، اولین و آخرین جلسه هیئت رییسه را برگزار کردیم و جمع‌بندی روی گزینه ایرانی بود. قرار شد درباره گزینه ایرانی جمع‌بندی نهایی صورت بگیرد و به هیئت رییسه معرفی شود.
عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه بهاروند انتخاب گزینه خارجی را هم رد نکرده است، گفت: تصمیم کلی گرفته شده و گزینه خارجی منتفی است. جمع‌بندی نهایی گزینه داخلی بوده و این مسئله قطعی است.
شیعی درباره اینکه ناکامی ایران از صعود به جام جهانی 2010 ناامیدی را به جامعه فوتبال منتقل کرد و همه نگران هستند که بازهم این اتفاق تکرار شود، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله این اتفاق رخ نمی‌دهد. امروز هم با آقای علوی، سخنگوی فدراسیون صحبت داشتم و اگر قول‌ها اجرایی شود تا چهار پنج روز آینده جمع‌بندی صورت می‌گیرد و گزینه نهایی اعلام می‌شود.
عضو هیئت فدراسیون فوتبال درباره شکایت از مارک ویلموتس یادآور شد: آقای تاج و دوستان توضیح کامل در این مورد داده‌اند و من صحبتی ندارم.

بیشتر بخوانید:

اعتراض فرکی به اشتباهات داوری؛ موش آزمایشگاهی شدیم!

پیکان ۰ نساجی مازندران ۱ ؛ زور پیکان به شاگردان مهاجری نرسید

تگ ها


پیکان نساجی مازندران محمود شیعی حسین فرکی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فدراسیون فوتبال ایران انتخاب سرمربی تیم ملی ایران تیم ملی ایران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران نساجی مازندران پیکان تهران پیکان تهران-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال