عضو کمیته فنی والیبال گزینه‌های خارجی تیم ملی را تایید کرد!

پس از بیانیه فدراسیون والیبال مبنی بر تکذیب فهرست سرمربیان تیم ملی، یکی از اعضای کمیته فنی این لیست را تایید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، روز گذشته نخستین جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال برگزار شد و طی آن لیستی در اختیار اعضا قرار گرفت تا از بین نفرات اعلام شده، چهار گزینه مد نظر خود را انتخاب کنند و در جلسه دوم کمیته فنی درباره انتخاب سرمربی تیم ملی به جمع‌بندی نهایی برسند.

فدراسیون والیبال امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که چنین لیستی وجود نداشته و این خبر صرفا گمانه زنی رسانه ای بوده است.

علی مؤذن یکی از افراد حاضر در کمیته فنی انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جلسه برگزار شده، گفت: در این جلسه بین انتخاب گزینه داخلی و خارجی بحث‌هایی مطرح شد و در نهایت کمیته به جمع‌بندی رسید که سرمربی تیم ملی خارجی باشد چرا که میدان المپیک، میدان آزمون و خطا نیست.

وی در ادامه تأکید کرد: بنابراین اعضا به انتخاب سرمربی خارجی رأی دادند که به والیبال روز دنیا آشنا هستند و از نظر روحی و روانی نیز با بازیکنان کار کرده‌اند.

مؤذن افزود: فهرستی از گزینه‌ها از سوی فدراسیون در اختیار کارشناسان قرار گرفت تا درباره آنها تحقیق کنند و در نهایت گزینه نهایی به فدراسیون معرفی شود. قرار است جلسه دوم روز چهارشنبه برگزار شود و در این جلسه اعضا درباره جمع‌بندی خود در خصوص فهرست ارائه شده تصمیم‌گیری خواهد کرد.

عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال درباره فهرست سرمربیان خارجی گفت: افرادی مانند ده‌جورجی، لورنزتی، کاستلانی، جیانی، استویچف، گاردینی، برناندی و الکنو از جمله افراد حاضر در لیست هستند که قرار است درباره آنها به جمع‌بندی برسیم.

وی در پایان درباره حضور تیم شهرداری قزوین در لیگ برتر والیبال اظهار کرد: از حضور تیم شهرداری قزوین در رقابت‌های لیگ برتر والیبال خوشحال هستم و انشاءالله این تیم نتایج خوبی به دست آورد. همچنین از افرادی که باعث حضور این تیم شدند، تشکر می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

آلکنو، نزدیک ترین گزینه به نیمکت والیبال ایران

واکنش فدراسیون والیبال به اسامی مطرح شده برای هدایت تیم ملی

 

 

تگ ها


کمیته فنی فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال شهرداری قزوین والیبال