عطایی: خوشحالم که برای دومین بار آرژانتین را شکست دادیم

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: خوشحالم که برای دومین بار آرژانتین که یکی از تیم های خوب مسابقات جهانی بود را شکست دادیم ......

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: خوشحالم که برای دومین بار آرژانتین که یکی از تیم های خوب مسابقات جهانی بود را شکست دادیم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال جوانان ایران درمورد پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر آرژانتین در رقابت های قهرمانی جهان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود. هدف ما این بود که به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کنیم، اما این گونه نشد. این اتفاق سبب شد تا تعریف جدیدی از هدف داشته باشیم و قطعاً در شرایط کنونی مقام پنجمی برای ما بسیار بهتر از سایر مقام هاست.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هر دو تیم ایران و آرژانتین یک بار در این مسابقات با هم بازی کرده بودند و شناخت خوبی از هم داشتند کار برای هر دو تیم سخت بود. تغییرات متعدد در جریان مسابقه و استفاده از تاکتیک های متنوع موجب شد کارمان سخت باشد.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: فکر می کنم بازیکنان جایگزینی که وارد زمین شدند عملکرد خوبی داشتند و موجب شدند تا جریان بازی به سود ما باشد. خوشحالم که برای دومین بار آرژانتین که یکی از تیم های خوب این مسابقات بود را شکست دادیم.

تیم والیبال جوانان ایران در نهمین روز رقابت های قهرمانی جهان برابر آرژانتین قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 23 ، 15 بر 25 ، 18 بر 25 ، 25 بر 22 و 15 بر 10  حریف خود را شکست داد. با این نتیجه تیم ایران فردا برای کسب عنوان پنجمی باید با برنده دیدار چین - کانادا روبه رو شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال