عطایی:داورهابرای کارخوداحترام قائل شوند/آرمات:بافریادرای تغییرکرد

سرمربی تیم والیبال هراز آمل گفت: داوران برای کار خود احترام قائل شوند....

به گزارش خبرنگار مهر در چارچوب دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم هراز آمل با نتیجه ۳ بر یک از سد تیم شهرداری قزوین گذشت.

مسعود آرمات، سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین پس از شکست تیمش مقابل هراز آمل گفت: بازی خوبی بود بازیکنانم تقریباً تمام خواسته‌ها را در زمین اجرا کردند. در گیم چهارم یکی از بازیکنان مصدوم شد و حدود ۵۰% روحیه تیم افت کرد. می‌دانستیم بازی سختی مقابل تیم هراز آمل داریم. مصدومان این تیم نیز به بازی رسیدن به هراز با تمام قوا مقابل ما حاضر شد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین ادامه داد: هراز نقاط ضعف ما را به خوبی شناسایی و از آن استفاده کرد و نقاط قوت ما را نیز از کار انداخت.

وی در ادامه درباره اعتراض به ویدئو چک نیز گفت: در صحنه‌ای عطایی درخواست ویدئو چک داد، متأسفانه داور پشت خط در حالی که ابتدا رأی را به نفع تیم شهرداری قزوین اعلام کرد در ادامه با اعتراض حریف نظر خود را تغییر داد. فردی که پشت مانیتور می‌نشیند پس از بازی از من عذرخواهی کرد و اعلام کرد مقصر داور ویدیوچک بود. این امتیاز فرقی برای ما نداشت و احتمال برد ما کم بود اما اعتراض ما این است که چرا رأی باید با داد و فریاد حریف تغییر کند.

بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال هراز آمل نیز پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری قزوین گفت: بازی خوب و با کیفیتی بود هر دو تیم جنگیدند. به آرمات و تیمش تبریک میگویم، بازیکنانم با تجربه و خطای کمتر توانستند پیروز شوند.

وی در ادامه درباره اعتراض به رأی ویدئو چک نیز گفت: ویدئو چک وسیله خوبی برای به حداقل رساندن اشتباهات است اما کسانی که پشت دستگاه می‌نشیند باید با دقت و حوصله بیشتری کار کنند، تغییر در رأی حاشیه ایجاد می‌کند، داوران برای کار خود احترام قائل شوند تا چالش و دلخوری بین خانواده‌های والیبال ایجاد نشود.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال لیگ والیبال