عطایی: قیمت اسپانسر پرسپولیس و استقلال یکی نیست

معاون مالی و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس می‌گوید باتوجه به موفقیت‌های اخیر پرسپولیس، رقم اسپانسر سرخپوشان با استقلال یکی نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، علی عطایی راجع به شایعات فضای مجازی پیرامون یکی بودن کارگزارهای پرسپولیس و استقلال توضیح داد: شما باید این موضوع را مدنظر داشته باشید، فرآیند مزایده یک فرآیند شفاف است و زیر نظر سازمان بازرسی انجام می‌شود. وقتی ما این فرآیند را انجام می‌دهیم به خاطر اینکه شفاف باشیم از هیئت رسمی کارشناسی درخواست کردیم تا فضاهای اسپانسری باشگاه را ارز‌ش‌گذاری کند. پس از این کار هم مبلغ کارشناسی مشخص شده می‌شود مبلغ پایه مزایده ما.

وی افزود: طبیعتاً اگر باشگاه استقلال هم همین کار را کند، با توجه به قهرمانی‌های ما و اینکه دو بار فینال آسیا را تجربه کردیم، قطعاً مبالغ پایه متفاوت خواهد بود. اینکه اسپانسر مشترک باشد، شاید اتفاق بیفتد، ولی از لحاظ قیمت خیلی متفاوت خواهیم بود. ما نمی‌توانیم به یک شرکت بگوییم در مزایده ما شرکت کن، ولی در مزایده حریف شرکت نکن. فقط قیمت‌های پایه و ارزش‌های باشگاه می‌ماند که آنهم کاملاً مشخص است.

او در پاسخ به این سوال که آیا ارزش گذاری روی برند پرسپولیس، عنوان کرد: بله، تقریباً این کار انجام شده است و روی سایت مربوطه بارگذاری خواهد شد.

معاون مالی سرخپوشان با اشاره به احتمال یکی بودن اسپانسر پرسپولیس با استقلال گفت: ما اصلاً الان نمی‌دانیم چه شرکتی در مزایده شرکت می‌کند و چه شرکتی هم برنده خواهد شد. اینها همه شائبه است. من از یکسری حرف‌ها تعجب می‌کنیم. ما وقتی مزایده برگزار می‌کنیم یعنی برای همه این فضا را فراهم کردیم تا شرکت کنند. حالا اینکه چه کسی شرکت می‌کند و چه کسی برنده می‌شود، واقعاً مشخص نیست. پس تمام این شایعات یکسری پیش‌فرض‌های ذهنی است و نباید به آن توجه کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران