عطایی: مراکش‌ها انتحاری بازی کردند

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان با بیان این که مسابقه با مراکش برای دو تیم اهمیت زیادی داشت، گفت: کار سختی در بازی مقابل مراکش داشتیم ......

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان با بیان این که مسابقه با مراکش برای دو تیم اهمیت زیادی داشت، گفت: کار سختی در بازی مقابل مراکش داشتیم. بازیکنان این تیم به خاطر فرار از حذف شدن انتحاری بازی کردند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، بهروز عطایی پس از سومین پیروزی تیم ملی جوانان ایران در دور مقدماتی چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو گفت: مسابقه امروز هم برای ایران و هم برای مراکش بازی مهمی بود. متاسفانه جدول مسابقات به سمتی رفت که هر تیمی که مقابل ایران بازی داشت، در صورت باخت حذف می شد. درست مانند تیم قطر که بعد از باخت به ایران و الجزایر از دور رقابت ها حذف شد.

او با یادآوری این که شرایط تیم ملی والیبال مراکش نیز این گونه بود، افزود: با توجه به این شرایط، کار سختی در بازی مقابل مراکش داشتیم. بازیکنان این تیم به خاطر فرار از حذف شدن انتحاری بازی کردند. ما این موضوع را می دانستیم و نیاز بود مقابل این تیم با برنامه حاضر شویم.

عطایی با تاکید بر این که بازیکنانش عملکرد خوبی مقابل مراکش داشتند گفت: بازیکنانم والیبال قابل قبولی ارائه کردند. بازی امروز در مقایسه با بازی مقابل قطر از نظر نتیجه، بازی هم سطحی بود، اما به لحاظ کیفیت پایین تر بود. چرا که شاگردانم این بازی را از پیش برده می دانستند. از این بابت از شاگردان راضی نیستم. اما از نظر فنی بازی خوبی ارائه کردند. سعی می کنیم این مسائل را بین خود حل کنیم. به هر حال از صعود تیم به مرحله نیمه نهایی مسابقات خوشحالم.

سرمربی تیم ملی جوانان درباره آخرین بازی ایران در مرحله گروهی مقابل الجزایر هم گفت: تمام تلاش خود را می کنیم که با برد مقابل الجزایر به عنوان سرگروه راهی نیمه نهایی شویم.

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در بازی های کشوری های اسلامی با اقتدار مراکش را شکست داد تا صعودش به مرحله نیمه نهایی این بازی ها را قطعی کند.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال