عطایی: هزار در نیم فصل دوم به اوج می رسد

سرمربی تیم هراز آمل گفت: واقعا فولاد سیرجان بهتر از ما بود و استحقاق این برد را داشت....

به گزارش "ورزش سه"، بهروز عطایی، سرمربی تیم لبنیات هراز آمل که بعد از پیروزی در هفته نخست، در هفته دوم یک شکست خانگی را برابر فولاد سیرجان متحمل شد، گفت: می دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. جلوی تیمی بازی کردیم که باکیفیت بود و بازی های تدارکاتی خیلی خوبی را قبل از فصل طی کرد. ست اول را خیلی خوب بازی کردیم، اما آن ها با تغییراتی که در پست دریافت کننده دادند، جریان بازی را به نفع خود تغییر دادند. 


وی افزود: واقعا فولاد سیرجان بهتر از ما بود و استحقاق این برد را داشت. به همین خاطر به آن ها تبریک می گویم. ما هم تلاش می کنیم که روز به روز بهتر شویم. البته ما در ۴ هفته اول با قرعه سختی مواجه شدیم و باید با تیم های باکیفیت بازی کنیم. پیکان دچار مشکل شده بود؛ وگرنه آن ها هم تیم خیلی خوبی هستند. در هفته های آینده هم با سایپا و سپاهان بازی داریم که تیم های باکیفیتی هستند.


سرمربی تیم هراز آمل عنوان کرد: سعی می کنیم خودمان را به مرز آمادگی ایده آل برسانیم. در واقع تیم ما در نیم فصل دوم به اوج عملکرد خود می رسد و هدف گذاری ما روی آن مقطع از فصل است.


عطایی در خصوص تمرین و مسابقه در شرایط کرونا گفت: ما مشکلی بابت این موضوع نداشتیم. البته جامعه که از این ویروس آسیب دیده، اما ما با رعایت پروتکل ها تمرین می کنیم و از نظر فنی کرونا روی تیم اثری نگذاشته است. 


وی در پایان درباره رویارویی با سپاهان در هفته آینده افزود: سپاهان جزو تیم های مدعی قهرمانی است و بازی سختی داریم. تمام تلاشمان را می کنیم که در اصفهان نمایش خوبی داشته باشیم.

تگ ها


والیبال لبنیات هراز آمل لیگ برتر والیبال ایران بهروز عطایی