عطایی: چین تایپه اسیر تاکتیک ما شد/ مقابل قطر باید با همه توان بازی کنیم

سرمربی تیم والیبال ایران در مسابقات AVC کاپ گفت: چین تایپه در مسابقه امروز اسیر برنامههای تاکتیکی تیم ما شده بود ......

سرمربی تیم والیبال ایران در مسابقات AVC کاپ گفت: چین تایپه در مسابقه امروز اسیر برنامه‌های تاکتیکی تیم ما شده بود.

به گزارش مدال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل چین تایپه اظهار داشت: در مسابقه‌ای که روز نخست مقابل این تیم برگزار کردیم اطلاعات کافی از آنها نداشتیم و مجبور بودیم در طول بازی عملکردشان را آنالیز کنیم، اما امروز با اطلاعات کافی و کامل از تیم حریف وارد زمین شدیم.

وی در ادامه افزود: نقاط قوت و ضعف تیم حریف را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم و آنها سوار بازی شدند. چین تایپه تیم پرقدرتی است که دیروز هم تیم خوب قزاقستان را شکست داده بود، اما امروز اسیر برنامه‌های تاکتیکی تیم ما شد و بازیکنان این تیم نتوانستند توانایی‌های خود را ارائه کنند.

سرمربی تیم والیبال ایران در مسابقات AVC کاپ همچنین خاطر نشان کرد: تیم چین تایپه در کل جریان بازی در کنترل تیم ما بود. فقط در بخش‌هایی از بازی اشتباهاتی داشتیم که به خاطر جوان بودن تیم رخ می‌داد، زیرا بازیکنان در طول بازی از امتیاز گرفتن و موفقیت سیر می‌شوند. بازیکنان فکر می‌کنند بازی تمام شده است، اما باید بدانند تا زمانی که داور از سکو پایین نیامده، بازی تمام نشده است.

وی درباره مسابقه با قطر در بازی فینال گفت: قطر از کادر فنی آرژانتینی برخوردار است و با سیستم بازی می‌کند. قطعاً تیمی که به فینال می‌رسد باکیفیت است. قطر همه بازی‌ها را 3 بر صفر برده بود و فقط در نیمه نهایی یک ست به ژاپن داد. چیزی قابل پیش‌بینی نیست و باید با همه توان بازی کنیم.

تگ ها


اخبار روز والیبال