عظیمی: دیگر تنفسی به تیم‌ها داده نخواهد شد

سرپرست کمیته رویداد ها و مسابقات والیبال درباره تمدید مهلت داده شده برای تسویه حساب تیم‎‌ها گفت: تنفس دیگری به تیم ها نخواهیم داد و این آخرین مهلت است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مهلتی دیگر به تیم های لیگ برتری داده شد تا بدهی ها خود با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال تسویه حساب کنند. مهلتی که در چند سال گذشته در والیبال ایران مرسوم است و علی رغم تاکید مسئولان برای عدم تمدید مهلت دوباره اما این مهلت بارها و بارها تمدید شده و در نهایت مسابقات با انبوه بدهی تیم‌ها برگزار می شود.

۱۵ تیرماه آخرین مهلت تعیین شده از سوی کمیته رویدادها و مسابقات والیبال بود اما یک بار دیگر مهلت تمدید و قرار است تیم ها تا ۲۴ تیرماه بدهی خود را تسویه کنند.

شهرام عظیمی درباره تمدید مهلت داده شده به تیم های لیگ برتری والیبال گفت: به دو دلیل مهلت را تمدید کردیم. نخست به دلیل حجم درخواست مدیرعاملان باشگاه ها برای تاخیر در زمان تعیین شده بود و دوم برای شرایط موجود ویروس کرونا که در روند کار تاثیر گذار بوده است.

سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات درباره تمدید دوباره مهلت داده شده گفت: این آخرین مهلت است و دیگر تنفسی به تیم ها نخواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نام تیم هایی که تسویه حساب را انجام داده اند را منتشر نمی کنند و دلیل عدم انتشار تیم های بدهکار چیست؟ گفت: نمی خواهیم نگرانی به وجود آید و حساسیت ایجاد کنیم. در زمان معین نام تیم ها را منتشر خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

ورودیه لیگ‌های سال ۹۹ والیبال اعلام شد

احتمال رویارویی دوباره کوبیاک و ایران در تایلند

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال والیبال