عقاب‌های شهر رم در راه صدر؛ لاتزیو امشب رکورد می‌زند؟

تیم لاتزیو با برد در بازی امشب می‌تواند به رکورد ۱۱ برد پیاپی در سری‌آ‌ برسد و در یک‌قدمی صدر قرار گیرد....

به گزارش مدال، لاتزیو در بهترین فرم خود قرار دارد و به جرات می‌توان حتی آن‌ها را مدعی قهرمانی سری‌آ دانست.
لاتزیویی‌ها امروز برای  کسب یازدهمین برد پی‌در‌پی‌شان باید سمپدوریا را در المپیکو مغلوب کنند و این مسئله در حالی اتفاق می‌‌افتد که تنها ۴ تیم در تاریخ سری‌آ توانستند ۱۰ برد پیاپی کسب کنند. یوونتوس چهار بار، اینتر، ناپولی و رم هم یک بار چنین رکوردی خلق کرده‌اند. سمپدوریا با وجود حضور در نیمه پایینی جدول اما هفته گذشته ۵-۱ برشا را مغلوب کرد. البته آن‌ها از سال ۲۰۰۵ نتوانستند لاتزیو را در المپیکو شکست بدهند.
فرم خوب لاتزیو اما به دلیل حضور سیمئونه اینزاگی شکل گرفته زیرا تمام بازیکنان توانسته‌اند در بهترین شکل بازیشان در لاتزیو به ایفای نقش بپردازند. چیرو ایموبیله، فوق ستاره بیانکوچلستی توانسته در ۱۸ بازی در لیگ، ۲۰ گل به ثمر برساند و علنا آقای گل ۵ لیگ معتبر اروپایی نامیده شود. دیگر مهره کلیدی لاتزیویی‌ها سرگی میلینکوویچ ساویچ است که سابقه خوبی شامل ۳ گل و ۲ پاس گل مقابل سمپدوریا دارد. لاتزیویی‌ها در ۷ بازی اخیر خود حداقل ۲ گل زده‌اند و به دلیل قهرمانی در سوپرکاپ با روحیه‌ای دوچندان پای به زمین مسابقه می‌گذارند.
لاتزیو با یک بازی کمتر نسبت به اینتر و یووه ۴ امتیاز کمتر دارد. در صورت شکست اینتر و یووه و برد لاتزیو، آبی‌پوشان شهر رم می‌‌توانند به صدر جدول برسند.

بیشتر بخوانید:

پرواز عقاب؛ رکوردشکنی لاتزیو

تگ ها


فوتبال جهان لاتزیو سری آ فوتبال