عقب‌نشینی رئیس؛ مسی غایب بزرگ بارسا در لالیگا!

با وجود انتشار خبر تمدید مسی، خوان لاپورتا رئیس بارسلونا حاضر نشد در مورد زمان دقیق رسمی شدن تمدید قرارداد این فوق ستاره حرف بزند....

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش رسانه های کاتالونیا خبر از توافق اولیه بین بارسلونا و لیونل مسی برای تمدید قرارداد دادند.

بر این اساس لیونل مسی که از ۲ هفته پیش بازیکن آزاد است حاضر شده قراردادش را تا ۲۰۲۶ تمدید کند و ۵ سال دیگر نیز به بارسا متعهد شود. خبری بسیار خوب برای دوست داران بارسلونا ولی شب گذشته خوان لاپورتا رئیس بارسا حاضر نشد در مورد اعلام زمان رسمی شدن تمدید مسی شفاف سازی کند.

بارسلونا برای تمدید با مسی ابتدا نیاز به فروش چندین بازیکن خود و کسر دستمزد بسیاری از ستاره هایش دارد و تا زمانی که این مشکل حل نشود، مسی تبدیل به بازیکن بارسا نخواهد شد. باشگاه کاتالان هنوز نتوانسته نام ۴ خرید جدید خود را نیز به فهرست اضافه کند.

لاپورتا در مورد تمدید مسی به خبرنگاران گفت:« مسی؟ پیامی که فرستادیم در واقع هدفش اسوده خاطر کردن هواداران بود. هنوز چیزی رسمی نشده ولی شرایط به خوبی و در مسیر درستش پیش می رود و می خواستیم به هواداران بگوییم که مسی ماندن خواهد بود. با صبوری همه چیز حل می شود.»

لاپورتا ادامه داد:« در نیمه های تابستان خوشبینم که بتوانیم اخبار خوش تکمیلی را به هواداران بدهیم و در همین زمینه است که سخت تلاش می کنیم. امیدوارم مسی بتواند از ابتدای لالیگا ما را همراهی کند.»

لالیگا از یک ماه دیگر شروع خواهد شد و بارسلونا تا ۱ سپتامبر(۱۰ شهریور) فرصت دارد تا بودجه دستمزدهایش را به سقف تعیین شده لالیگا نزدیک کرده و بتواند تمدید با مسی را نهایی کند.

تگ ها


لیونل مسی لاپورتا بارسلونا