عقب نشینی شهرداری بوشهر؛ شاهینی ها در برزخ !

شهرداری بوشهر برای ادامه تیم‌داری باید از وزارت کشور مجوز بگیرد که به نظر نمی‌رسد این اتفاق شدنی باشد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از بوشهر خبر می‌رسد پس از آخرین برای تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر ، شهرداری با ارسال نامه ای به شورای اسلامی شهر بوشهر و به استناد به ماده های قانونی ورزات کشور و قوانین شهرداری ها، از تیم‌داری کناره گیری کرده تا عملا سرنوشت تیم شاهین برای ادامه فعالیت با مخاطره جدی همراه شود.


 آنطور که به نظر می‌رسد در صورت رضایت شهرداری بوشهر به ادامه تیم‌داری باید مجوز این موضوع از وزارت کشور گرفته شود. کاری که آسان به نظر نمی رسد و فصل گذشته نیز وزارت کشور به شرط واگذاری تیم به بخش خصوصی مهلتی یکساله به شهرداری بوشهر داده بود که این مهلت به پایان رسیده و نامه شهرداری بوشهر به شورای شهر نیز در همین راستا تنظیم و ارسال شده است.


گفتنی است تا کنون ۶۵ درصد از مطالبات بازیکنان پرداخت شده و طبق مفاد قرارداد با سقوط تیم ۳۰ درصد بازیکنان جریمه شده اند و عملا فقط ۵ درصد باشگاه نسبت به بازیکنان بدهی دارد.

لازم به ذکر است ، شهرداری بوشهر از سال ۱۳۹۴ متولی تیم شاهین شد و با نام شاهین شهرداری بوشهر وارد رقابتهای لیگ دسته ۲ کشور شد و طی ۴ سال این تیم از لیگ دسته ۲ به لیگ برتر رسید و هم اکنون مالک این تیم شهرداری بوشهر می باشد.

بیشتر بخوانید:

مالکی: گلزنی‌هایم شیرین نبود چون شاهین افتاد

نظر کارشناسان داوری درباره بازی شاهین - استقلال

 

 

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر فوتبال ایران شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال