عقب نشینی AFC؛ استقلال – الهلال بدون تماشاگر!

در حالیکه صبح امروز فدراسیون فوتبال عربستان مدعی شده بود که دیدار استقلال و الهلال با حضور تماشاگر برگزار می شود اما اکنون روزنامه الریاضیة این خبر را رد کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، صبح امروز خبری در رسانه های عربستانی و اماراتی منتشر شد مبنی بر اینکه دیدار استقلال و الهلال با حضور تماشاگران دو تیم برگزار می شود. در این خبر آمده بود که هواداران دو تیم می توانند به میزان ۵۰ درصد از ظرفیت استادیوم زعبیل امارات در ورزشگاه حضور یابند.

حتی عیسی المسمار خبرنگار عربستانی و عضو فدراسیون فوتبال این کشور در توئیتر خود با تأیید این خبر اعلام کرد که دیدار استقلال و الهلال در حضور تماشاگران برگزار می شود. در خبرها آمده بود که استقلال به دلیل اینکه میزبان این بازی است، می تواند ۳۶۰۰ نفر معادل با ۹۰ درصد از میزان افرادی که قابلیت حضور در ورزشگاه را دارند، به خود اختصاص داد.

اما اکنون روزنامه الریاضیة عربستان در خبر جدیدی از عقب نشینی کنفدراسیون فوتبال آسیا از تصمیم قبلی خود خبر داده است. این روزنامه نوشته است که صبح امروز AFC در نامه ای که به دو باشگاه استقلال و الهلال ارسال کرده، تأکید کرده است که این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

البته روزنامه الاخباریة مدعی شده که الهلال امروز پس از دریافت این نامه، درخواستی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و در آن درخواست کرده است تا به تعدادی از تماشاگران اجازه داده شود وارد استادیوم شده و دیدار این تیم برابر استقلال را از نزدیک مشاهده کنند.

دیدار دو تیم استقلال و الهلال از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم زعبیل دبی امارات برگزار می شود. این دیدار ۲۲ شهریور به انجام خواهد رسید.

تگ ها


الهلال عربستان ای اف سی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال AFC Champions League فوتبال