عقده‌گشایی گل‌گهر با گلباران شاهین/ شکست شهرخودرو مقابل پارس

تیم فوتبال گل گهر بعد از سه هفته ناکامی موفق شد مقابل تیم شاهین به پیروزی پرگل برسد. تیم پارس جنوبی هم شهرخودرو را با شکست بدرقه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در ادامه رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال امروز جمعه و از ساعت ۲۰:۳۰ دو دیدار به صورت همزمان برگزار شد.

تیم شهرخودرو مشهد در شهرستان جم میهمان تیم پارس جنوبی بود که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود پارس به پایان رسید.

محمد قاضی (۲۱) برای شهرخودرو گلزنی کرد. فریبرز گرامی (۴۰) و پوریا آریاکیا (۴۴) هم زنندگان گل پارس جنوبی بودند. ضمن اینکه محمدعلی فرامرزی بازیکن تیم شهرخودرو در دقیقه ۴۵ با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد. 

این نتیجه در حالی رقم خورد که هر دو تیم سرمربیان جدیدی را روی نیمکت خود داشتند. سهراب بختیاری زاده برای نخستین بار روی نیمکت شهرخودرو نشست. سیروس پورموسوی هم روز گذشته به عنوان سرمربی پارس انتخاب شده بود و توانست در اولین دیدار تیمش، پیروزی را تجربه کند. 

پارس با این برد ۲۴ امتیازی شد و شهرخودرو هم ۴۲ امتیازی و در رده چهارم جدول باقی ماند.

در دیگر بازی همزمان، تیم گل گهر با شرایط خاص به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر رفت. این مسابقه با نتیجه ۴ بر ۲ به سود گل گهر تمام شد. 

احمد زنده روح (۲ - پنالتی)، یونس شاکری (۵)، رضا محمودآبادی (۱۳) و گادوین منشا (۶۳ - پنالتی) برای گل گهر و میلاد صارمی (۸) و مصطفی احمدی (۹۳)برای شاهین گلزنی کردند. 

گل گهر در حالی پای به این بازی گذاشت که ۱۲ عضو این تیم از جمله مجید جلالی سرمربی گل گهری ها کرونا داشتند اما سازمان لیگ در نهایت رای به برگزاری مسابقه داد. گل گهر در سه بازی گذشته خود شکست خورده بود و با این برد توانست طلسم ناکامی هایش را بشکند. شاگردان جلالی با این برد ۲۲ امتیازی شدند. تیم شاهین هم با هدایت سرمربی جدید خود مهدی پاشازاده با ۱۷ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی پارس جنوبی جم 2 شهر خودرو 1/ ویدیو
خلاصه بازی تراکتور 2 سپاهان 1/ ویدیو
خلاصه بازی گل گهر سیرجان 4 شاهین بوشهر 2/ ویدیو

تگ ها


تیم فوتبال شهر خودرو مشهد تیم فوتبال پارس جنوبی جم تیم گل گهر سیرجان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر فوتبال ایران پارس جنوبی جم شهر خودرو شاهین گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال