علاقه رئال مادرید به ستاره فرانسوی چلسی

باشگاه رئال مادرید که این سال‌ها چند بازیکن فرانسوی صاحب نام را به ترکیب خود اضافه کرده، حالا گزینه جدیدی را زیر نظر گرفته و قصد دارد ستاره فرانسوی چلسی را به خدمت بگیرد....

باشگاه رئال مادرید که این سال‌ها چند بازیکن فرانسوی صاحب نام را به ترکیب خود اضافه کرده، حالا گزینه جدیدی را زیر نظر گرفته و قصد دارد ستاره فرانسوی چلسی را به خدمت بگیرد.

به گزارش مدال، با حضور «زین‌الدین زیدان»، «کریم بنزما»، «رافائل واران»، «آلفونسو آرئولا» و «فرلان مندی» تعداد فرانسوی‌های رئال مادرید به عدد 4 رسیده و حالا «دیاریو اسپورت» مدعی شد که ممکن است در تابستان 2020 یک فرانسوی دیگر به «سانتیاگو برنابئو» پا بگذارد؛ «انگولو کانته» ستاره باشگاه چلسی.

کانته هافبک متحرک آبی‌های لندن که تمام زمین را پوشش می‌دهد، بارها مورد تمجید قرار گرفته و سرمربی فرانسوی تمایل دارد پس از جذب «ادن هازارد» او را هم از چلسی به خدمت بگیرد.

کاسمیرو تنها هافبک دفاعی رئال این چند ماه پر نوسان ظاهر شده و همین مسئله زیزو را به فکر جذب هافبک دفاعی جدیدی انداخته است.

بیشتر بخوانید:

اولین خرید تابستان 2020 رئال مادرید لو رفت

تگ ها


انگولو کانته کانته رئال رئال مادرید کهکشانی‌ها چلسی آبی های لندن آبی های استمفوردبریج اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات لالیگا لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان فوتبال