علاقه ستاره منچسترسیتی به قاچاقچی مواد مخدر معروف+ عکس

نیکلاس اوتامندی ستاره باشگاه منچسترسیتی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر آتالانتا، از تتوهای جدیدش رونمایی کرد که در این خالکوبی چهره شخصیت‌هایی از سریال‌های مورد علاقه‌اش به چشم می‌خورد....

نیکلاس اوتامندی ستاره باشگاه منچسترسیتی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر آتالانتا، از تتوهای جدیدش رونمایی کرد که در این خالکوبی چهره شخصیت‌هایی از سریال‌های مورد علاقه‌اش به چشم می‌خورد.

به گزارش مدال، «نیکلاس اوتامندی» مدافع باشگاه منچسترسیتی در پایان بازی تیمش در ایتالیا برابر آتالانتا، پیراهن خود را در آورد و از خالکوبی‌های جدیدش رونمایی کرد. در این خالکوبی، چهره شخصیت‌های سه سریال پیکی‌بلایندرز، وایکینگ‌ها، و بریکینگ بد به چشم می‌خورد که در این بین چهره والتر وایت قاچاقچی مواد مخدر در سریال برکینگ بد بیشتر از سایرین خودنمایی می‌کرد.

علاقه ستاره منچسترسیتی به قاچاقچی مواد مخدر معروف+ عکس

اوتامندی در سال 2016 در مصاحبه‌ای با «ایندیپندنت» دلیل علاقه خود به خالکوبی را اینگونه توضیح داده بود: «خالکوبی‌ها بخشی از شخصیت من هستند، درست مانند ریشم که در والنسیا آن را بلند کردم. اولین خالکوبی خود را در 14 سالگی داشتم و هر کدام برای من اهمیت خاصی دارند. من برادرم فرزندانم و چهره پدربزرگم را خالکوبی کرده‌ام. اگر طرحی چشمم را بگیرد آن را تتو خواهم کرد.»

بیشتر بخوانید:

آقای هت‌تریک علاقه‌مند به حضور در لیگ برتر انگلیس

تگ ها


نیکلاس اوتامندی منچسترسیتی سیتیزن‌ها خالکوبی تتو خالکوبی اوتامندی لیگ برتر انگلیس بریکینگ بد پیکی بلایندرز سریال فوتبال جهان والتر وایت قاچاقچی مواد مخدر نیکولاس اوتامندی منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال