علت علاقه بایرن‌مونیخ به دمبله مشخص شد

بایرن مونیخ قصد دارد عثمان دمبله را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند تا به این ترتیب او را جانشین کینگلزی کومان کرده باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد پنج ساله عثمان دمبله با بارسلونا در ماه ژوئن به پایان می رسد و مدیران باشگاه در ماه های اخیر به شدت برای تمدید قرارداد با او تلاش کرده اند، اما این فرانسوی این پیشنهادات را رد کرده و تمایلی به ماندن نشان نداده است. نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد هیئت مدیره بارسلونا به این نتیجه رسیده شانس چندانی برای حفظ عثمان دمبله وجود ندارد و این بازیکن به طور قطع در فصل تابستان و به صورت رایگان این باشگاه را ترک خواهد کرد.

طبق ادعای نشریه بیلد، بایرن مونیخ هم به صف مشتریان دمبله اضافه شده و اکنون ستاره فرانسوی باید تصمیم بگیرد راهی لیگ برتر شود یا به پیشنهاد بایرن پاسخ مثبت بدهد. او تحت فشار نیست و می تواند همین زمستان یا تابستان پیش رو، تصمیم نهایی خود را بگیرد.

مسئولان بایرن اخیرا اعتراف کردند که از سال ۲۰۱۶ به دنبال جذب دمبله هستند ولی او همواره قصد پیوستن به بارسلونا را داشت. بایرن در واقع قصد دارد دمبله را جانشین کینگزلی کومان کند. وینگر فرانسوی مونیخی ها تا ۲۰۲۳ قرارداد دارد ولی برای تمدید رقم بالایی تقاضا کرده است تا همه چیز به بن بست برسد.

اگر بایرن بتواند دمبله را به خدمت بگیرد، مذاکرات تمدید با کومان را متوقف خواهد کرد و او را وارد فهرست فروش می کند تا بتواند از انتقال او مبلغی قابل توجه به دست بیاورد. کومان با بایرن فاتح همه جام های ممکن شده و به دنبال چالشی جدید است.

تگ ها


کینگزلی کومان بایرن مونیخ فوتبال جهان بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال