علت منتفی شدن حضور رانگنیک در میلان فاش شد

کریستین فالک، خبرنگار معروف بیلد مدعی شد رالف رانگنیک پیشنهاد حضور در میلان را رد کرده و به همین خاطر این تیم با استفانو پیولی تمدید کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از حضور استفانو پیولی روی نیمکت روسونری، نتایج این تیم با پیشرفت قابل ملاحظه ای روبرو شده و بسیاری از هواداران میلان معتقد بودند که باید قرارداد این سرمربی ایتالیایی تمدید شود؛ اتفاقی که نهایتا شب گذشته رخ داد و پیولی قرارداد خود را برای دو فصل دیگر با میلانی‌ها تمدید کرد.

تمدید قرارداد پیولی با میلان در حالی رخ داد که در ماه‌های گذشته دائماً اخبار پیرامون حضور رالف رانگنیک آلمانی در این تیم به گوش می رسید. حتی گفته شد که رانگنیک به توافق کامل با میلان دست یافته و به طور قطع فصل آینده زمام امور را در باشگاه ایتالیایی برعهده خواهد گرفت اما تمدید قرارداد با پیولی باعث شد که تمام معادلات به هم بریزد.

البته منتفی شدن حضور رنگینک در میلان کمی مشکوک بود که حالا خبرنگار مشهور بیلد یعنی کریستین فالک از علت آن رونمایی کرده است. او در این باره گفت: " ما می‌دانستیم که او برای حضور در میلان دچار تردید شده است. پیش از تماس و مذاکره با میلان هدف رانگنیک حضور در لیگ برتر انگلیس بود؛ همین حالا نیز این گونه است. ازطرفی رانگنیک قصد داشت تمام اختیارات در میلان به او سپرده شود اما صحبت هایی که اخیراً پائولو مالدینی درباره او مطرح کرده بود، این تردید را در او به وجود آورد که آیا واقعاً می تواند ایده های خود را در تیم ایتالیایی پیاده کند یا خیر.

از طرف دیگر رانگنیک علاقه ای نداشت باشگاه بازیکنانی‌ که او هیچ علاقه ای به آنها ندارد مثل سیمون کیائر را به خدمت بگیرد. با این وجود رابطه خوبی بین رانگینک و ایوان گازیدیس وجود دارد و من نمی توانم این موضوع را رد کنم که ممکن است در آینده او دوباره راهی میلان شود."

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


آث میلان رالف رانگنیک فوتبال جهان استفانو پیولی استفانو پیولی آث میلان سری آ فوتبال