علوی: استقلال هم نیاید به زمین می‌رویم

باشگاه پارس جنوبی تاکید کرد به هیچ عنوان حاضر به انجام دیدار معوقه مقابل استقلال نیست....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی قبل با وجود اینکه تعدادی از اعضای تیم استقلال در فرودگاه مهرآباد حضور یافتند، اما در اقدامی غیرمنتظره تصمیم گرفتند وارد هواپیما نشوند و به منازل خود برگردند تا با این اتفاق، برگزاری دیدار فردای این تیم مقابل پارس جنوبی جم لغو شده به نظر برسد.

احد علوی، مدیر رسانه‌ای پارس جنوبی جم در گفت‌وگو با "ورزش سه"، پیرامون اقدام استقلالی‌ها اظهار کرد: ناظر و داوران برای مسابقه فردا به جم آمدند و آماده برگزاری بازی پارس جنوبی و استقلال هستند.

او با تاکید بر اینکه تست کرونا باید راستی‌آزمایی شود، ابراز کرد: جواب آزمایش کرونای تمام تیم‌ها باید به ایفمارک، کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ ارائه شود ولی علاوه بر این مسائل، موضوع دیگر محل تست‌گیری از اعضای تیم استقلال است که شبهه برانگیز است.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: استقلالی‌ها در بیمارستان آتیه تهران تست کرونا داده‌اند که دکتر ستوده، پزشک استقلال در این بیمارستان فعالیت دارد و یکی از سهامداران این مرکز درمانی است. این اتفاق محل تردید است و جای سوال دارد.

علوی یادآور شد: چطور می‌شود زمانی که می‌گویند جواب تست‌ها آمده، برخی بازیکنان این تیم ازجمله حسین حسینی، روزبه چشمی و محمد دانشگر اصلا به فرودگاه نرفته‌اند؟

او تصریح کرد: اصلا آزمایشی که از اعضای تیم استقلال گرفته‌اند، تست PCR بوده، تست خون بوده یا اصلا آزمایش‌ها را به صورت کامل انجام داده‌اند یا خیر؟ استقلالی‌ها هیچ چیزی از نحوه تست‌گیری‌شان نگفته‌اند. اگر این کارشان از سوی دیگر تیم‌ها هم بیفتد، باشگاه‌هایی مثل فولاد خوزستان، تراکتور، ماشین‌سازی و ... هم می‌گویند ما بازی نمی‌کنیم و لیگ لغو می‌شود.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پارس جنوبی جم عنوان کرد: استقلال در شرایطی که دیاباته، ارسلان مطهری، سیاوش یزدانی و چند بازیکن مصدوم دیگر را در اختیار ندارد، قرار بود با پارس جنوبی دیدار کند که همین موضوع خیلی شرایط را برای ما تغییر می‌داد.

علوی ادامه داد: اینکه ما در هفته آخر چه مسابقه‌ای انجام دهیم و دیدار معوقه برابر استقلال را برگزار کنیم یا در بازی‌های پایانی با تیم‌هایی مثل شاهین بوشهر یا نفت مسجدسلیمان رقابت داشته باشیم، خیلی متفاوت است. این مسابقات در سقوط یا ماندن ما تاثیرگذار است.

او با اشاره به خبر لغو بازی پارس جنوبی و استقلال تاکید کرد: به هیچ عنوان باشگاه پارس جنوبی با تعویق این دیدار موافقت نمی‌کند و مطمئن باشید تیم ما فردا در زمین حاضر می‌شود و به نوعی اتفاقاتی مثل دیدار سپاهان و پرسپولیس می‌اُفتد.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پارس جنوبی جم یادآور شد: مگر در لیگ برتر روسیه تیم روستوف با بازیکنان امید خود بازی نکرد؟ البته ما هم تمام نفراتمان را در اختیار نداریم و بازیکنانی مثل فروزان، ایمان باصفا، علی عبدالله‌زاده، محمد ابراهیمی و مگنو باتیستا را نخواهیم داشت. استقلالی‌ها که نمی‌توانند بخاطر نداشتن تمام نفرات‌شان برای کل لیگ تصمیم‌گیری کنند.

تگ ها


پارس جنوبی جم