علوی: به ماندن تیم باور نداشتم این سمت را نمی‌پذیرفتم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: همه توانمان را به کار گرفتیم تا برنده شویم و یک شروع جدید داشته باشیم....

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: همه توانمان را به کار گرفتیم تا برنده شویم و یک شروع جدید داشته باشیم.

به گزارش مدال،محمد علوی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان،‌گفت: بازی فردا بسیار سخت است. یک مسابقه دربی در پیش داریم و دربی همیشه سخت خواهد بود. همه توانمان را به کار گرفتیم تا برنده شویم و یک شروع جدید داشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا از بازیکنان تیمش به اندازه کافی شناخت دارد، اظهار داشت: اگر شناخت نداشتیم این مسئولیت را نمی‌پذیرفتم. در تیم ما جوانان خوب با انگیزه و جویای نامی حضور دارند که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. بازیکنان کیفیت خوبی دارند و امیدوارم تیم را به خوبی هدایت کنیم.

علوی در مورد اینکه چه شد هدایت تیم را پذیرفت، عنوان کرد:‌سال قبل یک کار بزرگ کردم. امسال هم کریم بوستانی لطف داشت و من را به عنوان دستیار انتخاب کرد. مدیریت تیم در نهایت من را به عنوان سرمربی برگزید. امیدوارم به لطف خدا و کمک بازیکنان بتوانم کیفیت خوبی ارائه دهم. این انگیزه را در بازیکنان دیدم. اگر بتوانیم تیم را در لیگ حفظ کنیم نام تک به تک این بازیکنان در فوتبال ایران به ثبت می‌رسد. اگر به ماندن تیم باور نداشتم این سمت را نمی‌پذیرفتم. کار سخت را دوست دارم. از رده‌های پائین به بالا آمدم و حالا هم به این تیم ایمان دارم.

وی در مورد اینکه آیا نگران برکناری نیست، گفت: با مربیان بزرگی کار کردم که نتایج بسیار خوبی در فوتبال ایران گرفتند. من به این مسئله فکر نمی‌کنم. همه تلاشم را می‌کنم تا موفق شوم چیزی که از مربیانی مثل برانکو، دایی و قلعه‌نویی یاد گرفتم این است که باید سخت تلاش کنم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه داشته‌های او در استقلال خوزستان محدود است، تصریح کرد: از نظر تعداد بازیکن کم نیستیم. حدود 20 بازیکن خوب داریم. به قول افشین قطبی 20 دل شیر داریم. با جرات می‌گویم اگر فکر نمی‌کردم این بازیکنان توانایی ندارند به هیچ وجه این مسئولیت را نمی‌پذیرفتم. باید بازیکنان را به این باور رساند که می‌توانند موفق شوند. اگر این خود باوری در تیم ایجاد شود می‌توانیم کار بزرگی را رقم بزنیم.