علوی: تساوی استقلال با سپاهان به نفع ما است/ نکونام قول سهمیه نداده

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمام تمرکزمان روی کسب سه امتیاز بازی با گل گهر است اما نتیجه بازی استقلال - سپاهان هم برایمان خیلی مهم است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سیدمحمد علوی درباره آخرین وضعیت تیم فولاد خوزستان پیش از بازی با گل گهر سیرجان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر که فردا برگزار می‌شود، گفت: بعد از بازی با نساجی در تهران تمرین کردیم و سپس به سیرجان آمدیم. هنوز چهار بازیکن ما کرونا دارند که در اهواز مانده اند. یکی، دو بازیکن محروم هم داریم. خوشبختانه کرونای شهاب گردان به پایان رسیده و این بازیکن در لیست تیم برای بازی با گل گهر قرار دارد.

سرپرست فولاد ضمن خودداری از صحبت درباره حواشی ادامه دار بازی این تیم با نساجی، تاکید کرد: تمام فکر و ذکرمان روی بازی با گل گهر است. طبیعی است که چند روز بعد از هر مسابقه حواشی و صحبت ها وجود دارد ولی دیگر درباره آن دیدار صحبت نمی کنم.

علوی درباره شانس فولاد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: جواد نکونام قول کسب سهمیه نداده است و آرام، آرام کارش را انجام می دهد. برای رسیدن به سهمیه آسیا یا قهرمانی دو تا سه سال زمان نیاز است ولی خوشبختانه نکونام توانست تیم فولاد را در همین یک فصل هماهنگ کند. به هر حال اگر امسال هم سهمیه آسیایی نگیریم چیزی از ارزش های نکونام کم نمی شود.

سرپرست تیم فولاد خوزستان در پایان گفت: تمام تمرکزمان روی بازی با گل گهر است اما نتیجه بازی استقلال و سپاهان هم برایمان بسیار مهم است. طبیعی است که نتیجه تساوی در این دیدار به نفع ما است. 

بیشتر بخوانید:
سردار و طارمی؛ چه کسی زوج زلاتان می‌شود؟
کریم انصاریفرد در تیم السیلیه قطر ماندنی شد
سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ تیم+ عکس 

تگ ها


سید محمد علوی تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان تیم گل گهر سیرجان تیم فوتبال سپاهان اصفهان فوتبال ایران گل گهر فولاد خوزستان گل گهر-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال