علوی: تکلیف پنجره فولاد یکشنبه مشخص می‌شود

سرپرست فولاد خوزستان می‌گوید وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه فردا (یکشنبه) مشخص می‌شود....

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، محمد علوی درباره صحبت‌هایی مبنی بر آماده شدن پول دو بازیکن طلبکار فولاد که منجر به بسته شدن پنجره نقل‌و انتقالات این تیم شد، اظهار کرد: امیدوارم که این مساله حل شود. فردا (یکشنبه) جلسه‌ای با حضور آقای آذری، آقای محمدی رییس کارخانه فولاد و اعضای هیات مدیره برگزار می‌شود و درباره حل مشکلات و بدهکاری‌های باشگاه بحث و گفت‌وگو می‌شود. باید ببنیم چه تصمیمی گرفته خواهد شد و نتیجه این جلسه چه ‌می‌شود.

او درباره این‌که خوزستان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: همه ایران به همین شکل است. اگر آمار تهران دوباره بالا برود بازی‌ها را خارج از این استان ادامه می‌دهند؟ بعضی استان‌ها مثل بوشهر هم اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند و با این شرایط در این استان‌ها هم نباید بازی‌ برگزار شود. باشگاه استقلال باید به سمت حل کردن این مشکل برود. ما می‌توانیم امنیت و شرایط را تمام کمال از فرودگاه تا ورزشگاه برای آن‌ها فراهم کنیم.

سرپرست فولاد خوزستان با بیان این‌که حرف‌های‌مان را بیشتر باید در زمین مسابقه بزنیم، عنوان کرد: بحث‌هایی در این چند روز به‌وجود آمد و آقای رمضانی هم صحبت‌هایی انجام داد اما می‌خواهم بگویم ما بیرون از زمین همه دوست هستیم ولی این حواشی همه درون زمین هستند. به هر حال هرجای ایران هم بخواهیم برویم، باز هم یکی دو مورد آلوده پیدا می‌شود.

او در پایان اضافه کرد: کرونا دارد با ما زندگی می‌کند. بیاییم این ماجرا را ببندیم چرا که این هفته باید با استقلال بازی کنیم و هفته‌های بعد هم تیم‌های دیگری هستند که باید با آن‌ها بازی کنیم.

تگ ها


فولاد خوزستان سید محمد علوی استقلال خوزستان