علوی: جواد نکونام یک روز سرمربی تیم ملی می شود

سرپرست تیم فولاد اعلام کرد که قرعه این تیم در هفته های ابتدایی لیگ بسیار سخت است....

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه کشی بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر انجام شد و تکلیف برنامه برگزاری این رقابت ها مشخص شد.


سیدمحمد علوی سرپرست تیم فولاد پس از برگزاری مراسم قرعه کشی درخصوص برنامه تیم فولاد گفت: قرعه بدی نصیب ما نشد. در واقع برنامه بازی های ما متوسط رو به سخت بود. هفته های ابتدایی برای ما سخت است. ان شالله رفته رفته تیم ما جا بیفتد و بتوانیم امتیازات را کسب کنیم و از همان هفته اول برای پیروزی استارت می زنیم.


وی در پاسخ به این سوال که روند کار نکونام را در فولاد چگونه دیده است، گفت: جواد نکونام مربی جوان و آینده داری است و من مطمئنم که ایشان روزی سرمربی تیم ملی خواهد شد چرا که او پتانسیل این کار را دارد ولی کار بزرگی که ایشان انجام دادند، حفظ بازیکنان سال قبل بود.


او ادامه داد: نکونام کم و کاستی هایی که در تیمش داشت بر طرف کرد و با درایت آقای آذری مدیرعامل باتجربه فولاد و کادر جوانی که در کنار نکونام است، ان شالله بتوانیم باز هم به آسیا راه پیدا کنیم. ما قول قهرمانی نمی دهیم ولی سعی می کنیم قهرمان شویم.


سرپرست فولاد درباره سختی های حفظ پاتوسی بازیکن آفریقای جنوبی فولاد گفت: ما توانستیم پاتوسی را حفظ کنیم و با دریافت رضایت نامه او از باشگاه افریقایی، این بازیکن را به صورت قطعی جذب کرده ایم. تیم خیلی خوبی داریم و تمریناتمان را زود شروع کردیم. ان شالله حاشیه ها سراغ تیم ما نیاید و بتوانیم امسال کار بزرگی انجام دهیم.

تگ ها


سید محمد علوی