علوی: جوانگرایی شوک مثبتی به ماشین وارد می کند

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی گفت: قطعا تیمی که زودتر تمریناتش را شروع می کند، آمادگی بیشتری هم در طول فصل دارد....

به گزارش "ورزش سه"، سیدمحمد علوی چند روزی است که جانشین حسن آذرنیا در راس باشگاه ماشین سازی شده و معتقد است این باشگاه با جوانگرایی می تواند نتایج خوبی در فصل پیش رو کسب کند. 


علوی درباره وضعیت ماشین سازی به خبرنگار "ورزش سه" گفت: فعلا در شهر خودمان در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین داریم. هفته بعدی احتمالا بازی دوستانه داشته باشیم، اما هنوز برنامه اش مشخص نیست و سرمربی تیم آن را اعلام می کند. 


او درباره جوانگرایی ماشین سازی برای لیگ بیستم افزود: امیدوارم این جوانگرایی شوک مثبتی به تیم ما وارد کند. به هر حال هنوز چیزی اتفاق نیفتاده و حتی قرعه کشی مسابقات هم انجام نشده. من قبل از شروع لیگ نمی توانم حرفی بزنم یا قضاوتی کنم. 


مدیرعامل باشگاه ماشین سازی ادامه داد: قطعا تیمی که زودتر تمریناتش را شروع می کند، آمادگی بیشتری هم در طول فصل دارد. ماشین سازی هم نسبت به تیم های دیگر خیلی زودتر کارش را آغاز کرد. آنطور که می دانم هنوز برخی از تیم ها کارشان را شروع نکردند. 


علوی در پاسخ به این سوال که هنوز هم لیست ماشین سازی برای جذب بازیکن جدید جا دارد یا خیر، گفت: اگر ما نیاز به بازیکن داشته باشیم و بیاتلو، سرمربی تیم هم چنین درخواستی کند، ما برای جذب بازیکن اقدام می کنیم. همه بازیکنان با نظر سرمربی تیم جذب می شوند.


وی در پایان اضافه کرد: در فوتبال ایران هر سال جابجایی های زیادی صورت می گیرد. یکسری از بازیکنان حاضر در لیگ یک در حد لیگ برتر هستند که ما سعی کردیم از این پتانسیل هم استفاده کنیم. ما چند بازیکن لیگ برتری جذب کردیم و چند نفر را هم از لیگ یک. بازیکنان جدید ما خیلی با انگیزه تمرین می کنند و امیدوارم بتوانند در طول فصل هم خودشان را نشان دهند. نهایتا اختلاف سطح بین بازیکنان لیگ یکی و لیگ برتری ۲۰ درصد است.

تگ ها


ماشین سازی تبریز