علوی: فولاد سر و صدا نمی‌کند و متضرر می‌شود

مدیر تیم فولاد خوزستان امیدوار است کمیته داوران نظارت دقیق‌تری روی دیدارهای پایانی فصل داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، سید محمد علوی در خصوص دیدار پرسپولیس و فولاد گفت: وضعیت ما نامشخص بود، تعداد زیادی از بازیکنان فولاد کرونا گرفتند و تمرین نداشتند، چند بازیکن اصلی ما یا اهواز ماندند یا نتوانستند ۱۰۰ درصد برای بازی آماده شوند. شما باید ببینید که آقای نکونام چه ابزاری داشت و چه کار توانست بکند.

او ادامه داد: با این‌حال به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم، همان روز که استقلال را شکست دادیم، گفتیم روز بعد برای ما شادی تمام شده و به فکر بازی آینده هستیم، این باخت هم فراموش می‌کنیم و باید تنها از آن درس بگیریم تا در مسابقات آتی جبران کنیم. بازی بعدی با ذوب‌آهن داریم و قطعا نبرد سختی خواهد بود، اما تمام هدف ما پیروزی است تا بتوانیم جبران کنیم. البته امیدواریم در این مدت بقیه بازیکنان ما به بازی برسند و بتوانند وضعیت مطلوبی داشته باشند.

مدیر تیم فولاد اضافه کرد: در این بازی شاهد اتفاقات عجیبی بودیم، در جلسه قبل بازی گفتند که یکی، دو نفر فقط مراقب طرح پرسپولیس باشند اما در سکوی پرسپولیسی‌ها تعدادی از هواداران این تیم حضور داشتند، فوتبال با هوادار زنده است اما باید قانون برای همه یکی باشد. ما تمام قوانین را انجام داده‌ایم و می‌دهیم و انتظار داریم که برای همه تیم‌ها قانون رعایت شود نه تنها وقتی به فولاد می‌رسد وظیفه شود.

علوی درباره داوری این باز گفت: صحنه‌ها آنقدر مشخص است که شاید بهتر باشد چیزی نگویم، خطای محمدحسین کنعانی‌زادگان روی عباس بوعذار واضح بود، به نظر من کارت قرمز باید به وی داده می‌شد. گل پرسپولیسی‌ها هم با توجه به صحنه آهسته که بارها دیده‌ایم، آفساید بود.

او یادآور شد: در بازی رفت که آن اتفاقات افتاد و با آن پنالتی اشتباه باختیم و در این بازی این‌گونه. تیم ما دنبال جو درست کردن نبوده و نیست، روی پای خودمان ایستادیم و علی‌رغم اینکه در بین تیم‌های بالانشین کمترین بودجه را داشته‌ایم، جایگاه خوبی کسب کرده‌ایم اما نمی‌گذاریم که سر ما را ببرند.

مدیر تیم فولاد تصریح کرد: اگر داد زدن روی داور و تحت تاثیر قراردادن وی، ضروری است بگویند که ما هم انجام بدهیم، تیم ما کمترین اعتراض به داوری را می‌کند اما باید اینگونه قربانی بشود. بازی‌های زیادی این‌فصل بوده‌اند که داوری به ضرر فولاد بوده، تیم ما در کورس گرفتن سهمیه است و واقعا از اینگونه بی‌مهری‌ها خسته شده‌ایم و می‌خواهیم که به این وضعیت رسیدگی شود، ما تنها عدالت می‌خواهیم نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر.

علوی عنوان کرد: امیدوار هستیم صحنه‌های این دیدار مورد بررسی دقیق کارشناسان قرار بگیرد و کمیته داوران نظارتش را بیشتر بکند چراکه یک سوت اشتباه، تکلیف یک بازی را عوض می‌کند؛ به مانند بازی روز گذشته که یک آفساید، اعلام نشده و موجب شد تا تمام تلاش و کارهای این مدت ما بی‌ثمر شود.

تگ ها


فولاد خوزستان سید محمد علوی