علوی: هنوز به صورت رسمی میزبانی از ایران گرفته نشده

سخنگوی فدراسیون فوتبال می گوید که تاکنون هیچ نامه رسمی مبنی بر گرفتن میزبانی ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا به فدراسیون نرسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، دو شکست مقابل عراق و بحرین در مقدماتی جام جهانی، تیم ملی ایران و دراگان اسکوچیچ را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. با توجه به اینکه تیم ملی ایران در ۴ بازی باقی مانده برابر هنگ کنگ، بحرین و عراق میزبان بود و تنها باید به کامبوج سفر می کرد، این امیدواری وجود داشت که بازی در حضور تماشاگران شرایط را به سود فوتبال ایران تغییر دهد، ولی حالا ویروس کرونا شاید سبب شود که نه تنها خبری از هواداران نباشد، که میزبانی نیز در کار نباشد و بازی ها به صورت متمرکز در یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس برگزار شود؛ این موضوعی است که یکی از خبرنگاران عراقی به آن اشاره کرده و از کشور قطر به عنوان میزبان بازی های مقدماتی جام جهانی نام برده است.


این خبری است که محمد مهدی علوی در گفتگویی که با برنامه ورزش و مردم داشت، اینطور به آن واکنش نشان داد:« در مورد بحث میزبانی فدراسیون تمام ظرفیت های موجود را مورد توجه قرار داده است. به هر حال سه مسابقه سرنوشت ساز و دو بازی خیلی مهم به میزبانی کشورمان داریم. در این زمینه هم نامه نگاری های مختلفی از صورت دبیرکل فدراسیون و روابط بین الملل فدراسیون انجام شده است. تا این لحظه هر آنچه شما شنیده اید، ما هم خوانده ایم ولی آن چیزی که به صورت رسمی باید اتفاق بیفتد، به اطلاع فدراسیون نرسیده است.»

تگ ها


فدراسیون فوتبال