علوی: هواداران نگران پخش بازی‌ها هستند

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره پخش رقابت های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان توضیحاتی ارائه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، امیرمهدی علوی  در این باره اظهار کرد: فوتبال ایران از نظر تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بیننده تلویزیونی در صدر مخاطبان کشورهای قاره کهن قرار دارد.این موضوع در تمام آمارهای منتشره کنفدراسیون هم دیده می‌شود و روزهای تاریخی دور و نزدیک خود موید و گویای همه چیز است.

او ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام خبری که امروز منتشر شد، ده‌ها تماس و واکنش را دریافت کردیم که جملگی نگرانی مردم و هواداران میلیونی فوتبال را از این تصمیم نشان می‌داد. به همین دلیل دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال در در نامه‌ای به دبیرکل محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را منتقل کرده و بر حل مشکل به وجود آمده تاکید کردند. علاوه بر این ۴ باشگاه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو، نمایندگان ایران در مسابقات هم خواستار تسریع در حل این مشکل شدند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران اضافه کرد: فدراسیون فوتبال امروز در این باره نشست‌های متعددی را برگزار کرد و جلسه مفصلی هم با حضور مسؤولان وزارت ورزش و جوانان، سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال و مسؤولان ارشد رسانه ملی برگزار شد که جملگی بر تداوم همکاری با آژانس تجاری کنفدراسیون فوتبال آسیا در چارچوب قبلی تاکید داشتند و امیدواریم آژانس، میلیون‌ها بیننده عاشق ایرانی را از تماشای مسابقات نمایندگان کشورمان از طریق شبکه‌های سه و ورزش و همچنین شبکه‌های رادیویی محروم نسازد.

تگ ها


امیر مهدی علوی لیگ قهرمانان آسیا فدراسیون فوتبال