علیاری: جای سایپا در لیگ برتر خالی خواهد بود

مهاجم جدید مس رفسنجان ابراز امیدواری کرد که بهتر از سال گذشته کار کند و روزهای درخشانی را در تیم جدید داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همزمان با  سقوط سایپا مهره‌های کلیدی این تیم در حال انتقال به تیم های دیگر هستند تا همچنان در لیگ برتر به کار خود ادامه دهند. یکی از بازیکنانی که از این تیم جدا شد و راه مس رفسنجان را در پیش گرفت، مجید علیاری است. 


علیاری در این خصوص به خبرنگار "ورزش سه" گفت: جا دارد  از سایپا یک تشکر ویژه کنم واقعا حیف که سقوط کرد و جایش امسال در لیگ برتر خالی است. جایگاه این تیم در لیگ یک نیست.


وی ادامه داد: از خودم واقعا راضی نیستم شرایط پارسالم که در سایپا بودم واقعا خوب نبود. متاسفانه سایپا سقوط کرد و اصلاً جای صحبتی ندارد و نمی‌توان بهانه آورد. وقتی که به خیلی از تیم‌ها می‌روی که قرارداد ببندی  عملکرد تیمت را نگاه می‌کنند البته عملکرد  فردی هم مهم است اما بیشتر به  تیم نگاه می‌کنند و اینکه تیم کجای جدول بوده که متاسفانه سایپا سقوط کرد و عملکرد ما هم خوب نبود و امیدوارم در مس رفسنجان عملکرد سال گذشته ام راجبران کنم.


مهاجم سابق سایپا که در فصل قبل ۴ گل به ثمر رساند در این باره عنوان کرد: چهار گل زدم و یک پاس گل هم در دیدار رفت با استقلال دادم که منجر به پیروزی تیم شد اما خدا را شکر با این حال آقای ربیعی نظر مثبتی داشت و صحبت‌هایی انجام شد و به این ختم شد که با باشگاه خوب می رفسنجان به توافق رسیدیم.


علیاری با اشاره به حضورش در مس رفسنجان خاطرنشان کرد: در نهایت تصمیم گرفتم به مس رفسنجان بیایم که تیم خیلی خوبی است و مربی خیلی خوبی دارد. هم از نظر اخلاقی و هم فنی و این باشگاه همه جوره یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است. به نظر خودم انتخاب خیلی خوبی بود. امیدوارم  با مس رفسنجان بهترین نتایج را بگیریم. پارسال رتبه این تیم تک‌رقمی شد و انشاالله امسال رتبه بالاتری بگیریم و بتوانیم به اهدافمان برسیم.


علیاری که با محمدرضا سلیمانی بازیکن فعلی مس رفسنجان در سایپا یک زوج را در خط حمله تشکیل داده بودند و دوباره با هم، هم تیمی شدند نظرش را این گونه بیان کرد: زوج خیلی خوبی در سایپا بودیم و انشاالله که در مس رفسنجان با گلزنی نشان دهیم که لیاقتمان بیشتر از این حرف‌ها است.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال