علیدوستی: بحرین یاد گرفت که باید به ما احترام بگذارد

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: مقابل بحرین با آرامش و تفکر حرفه‌ای ۳ امتیاز با ارزش گرفتیم و این تیم یاد گرفت که باید به ما احترام بگذارد....

وی تاکید کرد: تیم ملی بعد از دو دوره صعود به جام جهانی در وضعیت خوبی قرار گرفته و تمام بازیکنان ما بین‌المللی هستند و بازی در سطح بالا را بارها تجربه کرده‌اند. مهاجمان ما برترین گلزنان لیگ روسیه و پرتغال هستند و این نشان می‌دهد که از لحاظ در اختیار داشتن نفرات باکیفیت در سطح بالایی قرار داریم. در واقع ۲ یا ۳ تیم ملی داریم و ایران در هر پست دو سه بازیکن خوب در اختیار دارد. 

علیدوستی اظهار داشت: در بازی با بحرین کیفیت بالای خودمان را به نمایش گذاشتیم و آنها یاد گرفتند که باید به فوتبال ایران احترام بگذارند. این بازی در شرایط خاصی برگزار شد و حساسیت‌های مسابقه کم نبود ولی بازیکنان ما در زمین آرامش داشتند. با آرامش و تفکر حرفه‌ای ۳ امتیاز با ارزش گرفتیم و تعویض‌های کادر فنی هم بسیار خوب بود و ریتم بازی را عوض کرد. 

مهاجم پیشین تیم ملی در ارتباط با شانس صعود ایران به جام جهانی عنوان کرد: حتما به جام جهانی می‌رویم. این بازیکنان تجاربی بسیار خوب دارند و برابر تیم‌های بزرگی مثل پرتغال و اسپانیا بازی کرده‌اند. در آسیا شاید فقط ژاپن تیمی در حد ایران داشته باشد.

تگ ها


نوجوانان تیم ملی ایران حمید علیدوستی