علیرضا ابراهیمی به پرسپولیس پیوست

علیرضا ابراهیمی مدافع فصل گذشته گل گهر با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ابراهیمی که فصل گذشته در تیم گل گهر حضور داشت، صبح امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و پس از مذاکراتی نسبتا کوتاه، قرارداد خود با سرخپوشان را امضا کرد.

علیرضا ابراهیمی مدافع و کاپیتان گل گهر سیرجان پیش از این در نقل و انتقالات زمستانی نیز شایعاتی پیرامون انتقال او به پرسپولیس شنیده می‌شد و در اقدام سریع باشگاه پرسپولیس جانشین کنعانی زادگان در انتهای فصل شد.

پیش از این نام‌های دیگری نیز برای جانشینی کنعانی‌زادگان در پرسپولیس مطرح می‌شد و در این بین از ایمان سلیمی و پورعلی گنجی نیز نام برده شد که با مصدومیت پورعلی گنجی در لیگ چین و اولویت بازی سلیمی در خارج از ایران و همچنین مبلغ بالای رضایتنامه علی نعمتی،مدافع پدیده سرانجام علیرضا ابراهیمی به عنوان اولین بازیکن جذب شده پرسپولیس با این تیم به توافق رسید.

این مدافع ۱۸۶سانتی متری و سر زن، ۳۱ ساله است و به جز گل گهر سابقه بازی در مس کرمان را نیز دارد و حال بازی با پیراهن مدافع عنوان قهرمانی می‌تواند مهمترین تجربه فوتبالی او باشد.

علیرضا ابراهیمی پیش از این با پیراهن آبی گل گهر توانسته بود دروازه پرسپولیسی‌ها را باز کند. او یکی از گل زن ترین بازیکنان این تیم سیرجانی به پرسپولیس است و در فصل نوزدهم در دو بازی رفت و برگشت توانسته بود در مجموع سه بار دروازه پرسپولیس را باز کند و حالا یحیی روی قدرت سر زنی او حساب ویژه‌ای باز خواهد کرد.

تگ ها


فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات علیرضا ابراهیمی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال