علیرضا اکبرپور در گفت و گو با مدال: ذخیره بودن در استقلال آرزوی خیلی از بازیکنان است

پیشکسوت استقلال در ارتباط با صحبت های اخیر حسین حسینی اذعان دارد که این رفتارها در نهایت به فوتبال حسینی ضربه خواهد زد و آرزوی خیلی از بازیکنان است که روی نیمکت استقلال بنشینند به گزارش خبرنگار مدال، علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال درباره بازی دیروز این تیم و حواشی پیش آمده در جریان بازی و بعد از آن به خبرنگار مدال گ ......

پیشکسوت استقلال در ارتباط با صحبت های اخیر حسین حسینی اذعان دارد که این رفتارها در نهایت به فوتبال حسینی ضربه خواهد زد و آرزوی خیلی از بازیکنان است که روی نیمکت استقلال بنشینند

به گزارش خبرنگار مدال، علیرضا اکبرپور پیشکسوت استقلال درباره بازی دیروز این تیم و حواشی پیش آمده در جریان بازی و بعد از آن به خبرنگار مدال گفت: بازی خوبی از استقلال دیدیم و مشخص شد اگر به جوانان میدان داده شود نتیجه خوبی خواهیم گرفت و دیشب توانستیم به طلسم گل نزدن مهاجمان استقلال خاتمه دهیم. درباره بازی نکردن تبریزی و گرو باید بگویم که نظر سرمربی بسیار مهم است. دیروز به این دو بازیکن بازی نداد و نتیجه گرفت. شاید تلنگر خوبی برای آنها باشد تا به خودشان بیایند. به هر حال باید هزینه هایی که بابت آنها انجام گرفته، جبران شود. 

اکبرپور ادامه داد: با شناختی که از شفر دارم حق کسی را پایمال نمی کند. آلمانی ها نظم خاصی دارند. حسینی گلر استقلال است و ذخیره نشستن در استقلال نیز آرزوی خیلی ها است. من نمی گویم حقش نیست که درون دروازه باشد اما باید بداند اینجا استقلال است، همان تیمی که آینده اش برای تو است و تو نباید برای آن حاشیه ای درست کنی. سن فوتبالی آقای رحمتی نیز به زودی تمام می شود و اگر حسینی به همین روندش ادامه دهد به فوتبال خودش ضربه خواهد زد. من شنیده ام که راست یا دروغ، برادرش صحبت هایی را انجام داد. حرف برادر ایشان را چه کسی گوش می کند؟! ایشان جز ضربه زدن به برادرش کاری انجام نداد! شاید اگر مربی ایرانی بود تحت تاثیر این صحبت ها قرار می گرفت و می ترسید و شرایط را تغییر می داد. اما آلمانی ها هر کسی را که کار نکند کنار می گذارند چرا که موفقیت تیم موفقیت خودشان است و هیچ وقت موفقیت خودشان را زیر سوال نخواهند برد.

پیشکسوت استقلال درباره آمار زیاد اخراجی ها گفت: این اخراجی ها به دلیل فشار زیاد روی تیم است. زمانی بازیکن می بیند که می تواند با یک خطای مصلحتی جلوی یک گل قطعی را بگیرد حتی اگر اخراج شود. بازیکنان استقلال بزرگ هستند و بازیکن محلات نیستند باید بدانند کجا خطا کنند و کجا بازی را کنترل کنند. شفر نیز باید تمهیداتی را در نظر بگیرد که بازیکنان بیشتر متوجه جایگاه خود و شرایط تیم بشوند چرا که این اخراج ها ممکن است کار دست استقلال بدهد.

اکبرپور در انتها اضافه کرد: کارت اسلحه داور است اما نباید به راحتی از آن استفاده کند. پنالتی دیروز علیه استقلال اصلا درست نبود و مشخص بود داور تحت تاثیر کارت ها، پنالتی گرفته است. مهم این است که ما پیشرفت را در روند تیمی استقلال می بینیم. همین نفت در تهران مقابل پرسپولیس امتیاز گرفت اما استقلال دوبار متوالی در زمینشان، آنها را شکست داد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال