علیرضا حقیقی؛ تکرار رکورد نساجی در گل گهر

علیرضا حقیقی در بازگشت دوباره به فوتبال ایران نساجی را انتخاب کرد؛ او در دور برگشت لیگ برتر و بعداز آمادگی لازم رکورد جالب توجهی از خود به ثبت رساند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، ۹ کلین شیت در دور برگشت و ۱۰ هفته نباختن متوالی در دوره مربیگری محمود فکری موجب شد تا این دروازه بان باتجربه مورد توجه چند تیم قرار گیرد و در نهایت پیراهن گل گهر را برتن کند. این اتفاق به نظر می رسد در گل گهر هم برای او در حال تکرار است. 

در دور برگشت لیگ برتر این فصل هم اتفاقات خوبی برای علیرضا حقیقی رخ داده است؛ در حالی که گل گهربازی معوقه با فولاد را در کارنامه دارد علیرضا حقیقی در سه بازی کلین شیت کرده است. بازی با مس رفسجان – پیکان تهران و در نهایت صنعت نفت آبادان. به این روند به نظر می رسد این دروازه بان باتجربه می تواند به رکورد فصل گذشته اش حمله کند. او برای تکرار رکورد فصل گذشته باید در ۶ بازی از بازی های باقی مانده گل گهر کلین شیت کند که البته بازی های جام حذفی هم به علیرضا حقیقی در راستای رسیدن به این رکورد کمک خواهد کرد. از جمله بازی امروز با پارس جنوبی جم که می تواند با چهارمین کلین شیت این دروازه بان همراه باشد. 

گل گهر جام حذفی را جدی گرفته و سودای قهرمانی در این بازی ها دارد و امروز هم با همه ی نفرات اصلی از جمله علیرضا حقیقی به میدان خواهد آمد، به خصوص که می داند تیم های دسته اولی در برابر تیم های لیگ برتر با انگیزه بازی می کنند. نمونه اش در بازی قبلی و در مصاف با مس کرمان، گل گهر به سختی و با نتیجه دو بر یک پیروز شد و علیرضا حقیقی یک ضربه پنالتی را از بازیکنان مس به زیبایی مهار کرد. البته که تکرار رکورد نساجی در گل گهر برای علیرضا حقیقی سخت است. به این دلیل که گل گهر تیمی است که تهاجمی فوتبال می کند و به همین دلیل دفعات بیشتری در خط دفاعی با چالش مواجه می شود اما سبک بازی نساجی دفاع و ضد حمله بود.

تگ ها


گل گهرسیرجان علیرضا حقیقی