علیرضا حقیقی در سیرجان آبی پوش شد!

علیرضا حقیقی با عقد قراردادی یک ساله به تیم گل گهر سیرجان پیوست تا شاگرد امیر قلعه نویی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حقیقی که در هفته های گذشته به عنوان گزینه دروازه بانی پرسپولیس و سپس استقلال مطرح می‌شد، در حالی به گل گهر سیرجان پیوست که فصل گذشته را در قائمشهر سپری کرد و دوره موفقی را با پیراهن نساجی داشت.

حقیقی ۳۲ ساله پیش از حضور در نساجی به مدت ۷ سال در اروپا حضور داشت و در حالی به ایران برگشت که بسیاری تصور می‌کردند در پرسپولیس فوتبال خود را ادامه خواهد داد اما اوضاع به شکلی تغییر کرد که او ابتدا به نساجی رفت و حالا هم  راهی سیرجان شده تا در تیم امیر قلعه نویی دروازه بانی کند.

این دروازه بان بلند قامت، سابقه بازی در جام جهانی ۲۰۱۴ و جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ را دارد و در دوره ای سه ساله گلر شماره یک کارلوس کی روش در تیم ملی ایران بود و حالا تلاش می‌کند تا اوضاع را برای خود تغییر دهد و دوباره به پیراهن تیم ملی برسد.

علیرضا حقیقی در فوتبال اروپا پیراهن تیم های روبین کازان، اسپورتینگ، پنافیل، ماریتیمو، اسکیلستونا و سوندسوال را برتن کرد و ۲۳ بازی ملی نیز انجام داد.

گل گهر سیرجان که امیر قلعه نویی را روی نیمکت خود دارد، تاکنون علی اصغر عاشوری، محمد میری و حالا علیرضا حقیقی را به خدمت گرفته و تلاش می‌کند که به عنوان تیمی مدعی پای به لیگ بیستم بگذارد.

حقیقی با قراردادی نجومی راهی گل گهر شده، اکنون به عنوان گرانترین دروازه‌بان کنونی فوتبال ایران شناخته می‌شود و باید دید در جمع شاگردان امیر قلعه نویی نیز قادر خواهد بود نمایش فصل گذشته‌اش در نساجی را تکرار کند یا خیر

بیشتر بخوانید:

عاشوری، سومین خرید قلعه نویی در سیرجان

مدافع سابق تراکتور در سبد خرید استقلالی‌ها

 

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان علیرضا حقیقی نساجی مازندران فوتبال