علیرضا حقیقی: وظیفه‌ام گلزنی برای اسکیلستونا نیست

دروازه بان باتجربه ایران که اکنون در لیگ سوئد و با پیراهن تیم اسکیلستونا حضور یافته نسبت به انتقاداتی که نسبت به عملکرد این تیم در اولین بازی فصل شد، واکنش نشان داد ......

دروازه بان باتجربه ایران که اکنون در لیگ سوئد و با پیراهن تیم اسکیلستونا حضور یافته نسبت به انتقاداتی که نسبت به عملکرد این تیم در اولین بازی فصل شد، واکنش نشان داد.

به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه"، علیرضا حقیقی، دروازه بان ایرانی حاضر در لیگ سوئد که سابقه تجربه دو تورنمنت مهم اخیر فوتبال ایران در جام جهانی برزیل و جام ملت های آسیا را در کارنامه دارد، نسبت به شکست این تیم در اولین بازی فصل واکنش نشان داد

حقیقی بعد از بدشانسی های فراوان در فصل گذشته و پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت اکنون با حضور در لیگ برتر سوئد (آلسونسکان) به دنبال بازگشت به روزهای خوب گذشته است، در اولین دیدار این تیم علیرغم عملکردی موفق و دفع حملات پردامنه حریف در نهایت با یک گل شکست خورد.

شماره یک سابق تیم ملی در خصوص اولین تجربه رسمی در پیراهن این تیم گفت: بازی سختی برای ما بود و البته برای خود من بود. من به معنای واقعی با یک پا بازی کردم و همانطور که همه دیدند پای چپ من لنگ می زد.

حقیقی در ادامه با انتقاد نسبت به دست دادن فرصت های تیمش و شکست با یک گل گفت: بابت باخت واقعا متاسف هستم. من اصلا دوست ندارم که ببازم اما چه کار می توانستم انجام دهم؟ من نمی توانم گل بزنم. بازیکنان ما خوب کار کردند اما فوتبال است دیگر. بعضی اوقات پیروز هستید و گاهی اوقات هم می بازید.

دروازه بان ایرانی تیم اسکیلستونا در پایان گفت: نمایش خوبی برای اولین بازی بود اما فوق العاده نبود. امیدوارم در ادامه بتوانم بازی های بهتری برای تیمم انجام دهم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال