علیرضا حقیقی و سیوی به قیمت سه امتیاز ارزشمند

گلر باتجربه نساجی در روزی که تیمش یک کامبک بزرگ به نام خود ثبت کرد، بارها مقابل فاز تهاجمی حریف مقاومت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هرچند علیرضا حقیقی مقابل فولاد خوزستان دو بار دروازه‌اش باز شد اما بارها مقابل حملات و ضربات حریف مقاومت کرد و با عملکردی موفق مانع از دور شدن پیروزی تیمش شد. حقیقی پیش از گلی که لوسیانو پریرا در اواخر نیمه اول به ثمر رساند، یک بار در موقعیتی تک به تک مانع بزرگی برای شادی گل این مهاجم فرصت طلب برزیلی شکل داد تا اشتباه تیمش در آفسایدگیری را اینچنین جبران کند.

گلر شماره ۸۸ نساجی مازندران که طی هفته‌های اخیر توانسته با عملکردی درخشان شرایط تیمش برای دستیابی به نتیجه را فراهم سازد، در ادامه نیز موقعیتی عجیب برای فولاد که توپ بعد از برخورد ناگهانی و بیلیاردی به بیت سعید در آستانه دروازه‌اش قرار داشت را برگشت داد تا تیمش همچنان در موقعیت قرار گیرد. حقیقی در صحنه‌ای دیگر البته روی ضربه والی و جالب توجه پریرا هم موفق به حفظ دروازه خود شد و در حالیکه این مهاجم برزیلی با این ضربه کنج دروازه‌اش را نشانه گرفته بود، آن را راهی کرنر کرد.

اوج موفقیت حقیقی را می‌توان در لحظات پایانی بازی دانست. جایی که او در شرایطی که تیمش موفق شده بود طی یک کامبک باورنکردنی از فولاد خوزستان پیش بیفتد، با مقاومتی دیدنی مانع از دریافت گل تساوی تیمش شد که مهمترین آن دفع ضربه ناگهانی و در اوج غافلگیری از سوی باقرپور بود که در ثانیه‌های پایانی می‌توانست جشن پیروزی نساجی را خراب کند اما با دفع تک دست چپ او راهی کرنر شد.

حقیقی که هفته گذشته برابر استقلال نیز نمایش درخشانی از خود به جا گذاشته بود و سهم بزرگی در تساوی مقابل این تیم داشت، اکنون نشان داده بازگشت به بازی و آمادگی بالایش می‌تواند در ادامه مسیر یک پوئن مثبت برای نساجی محسوب شود تا حتی برای دستیابی به رتبه‌های تک رقمی نیز دورخیز کند.

تگ ها


علیرضا حقیقی نساجی مازندران