علیرضا منصوریان؛ سرمربی احتمالی صنعت نفت

باشگاه صنعت نفت در تلاش برای انتخاب سرمربی جدید است و در همین راستا شب گذشته در هتل کاروانسرای این شهر مذاکراتی با علیرضا منصوریان داشت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همان طور که پیش تر علی فیروزی سرپرست صنعت نفت بدان اشاره کرده بود گزینه اول باشگاه سیروس پورموسوی بود و حتی نشست این باشگاه با سرمربی فصل گذشته برگزار شد اما این نشست نتیجه ای به دنبال داشت و حالا تنها راه باقی مانده برای آبادانی ها مذاکره با گزینه های جدید است. سیروس پورموسوی به باشگاه تاکید کرده تا زمانی که پرداخت های باقی مانده از فصل گذشته صورت نگیرد و بودجه ای برای فصل جاری تیم از سوی وزارت نفت یا هر ارگانی که قرار است صنعت نفت را اداره کند؛ تعیین نشود حاضر نیست تمرینات تیم را شروع کند. این در حالی است که باشگاه صنعت نفت آبادان یک فصل دیگر با سیروس پورموسوی قرارداد دارد. 

علیرضا منصوریان چند هفته پیش به عنوان سرمربی آلومینیوم اراک در فصل پیش رو انتخاب شده بود اما این تصمیم از سوی رییس کارخانه آلومینیوم وتو و در نهایت هدایت تیم دوباره به رسول خطیبی محول شد. 

صنعت نفت آخرین تیمی است که سرمربی خود را انتخاب می کند و با انتخاب سرمربی این تیم پرونده کادر فنی تیم های لیگ برتر در فصل جاری بسته می شود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ صنعت نفت آبادان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال