علیزاده: امیدوارم مسئولان کاشان از کشتی حمایت کنند

سرمربی تیم کشتی آزاد ستارگان کاشان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل بیمه رازی گفت: هر چند شکست سنگینی داشتیم، اما می توانستیم در دو یا سه کشتی پیروز شویم ......

سرمربی تیم کشتی آزاد ستارگان کاشان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل بیمه رازی گفت: هر چند شکست سنگینی داشتیم، اما می توانستیم در دو یا سه کشتی پیروز شویم.

 به گزارش مدال و به نقل از ایسنا،مصطفی علیزاده درباره شکست سنگین هشت بر صفر به تیم ستارگان کاشان مقابل بیمه رازی در هفته دوم لیگ برتر کشتی، اظهار کرد: دیشب (پنجشنبه) سعی کردیم از نفراتی جوان مقابل تیم تا بن مسلح بیمه رازی استفاده کنیم که خوشبختانه تجربه بسیار خوبی برای نفرات جوان ما بود و در دو یا سه کشتی نیز می توانستیم پیروز میدان باشیم، اما جو سنگین سالن مسابقات و حمایت پر شمار تماشاگران علاقه مند به کشتی در جویبار باعث شد در نهایت نتوانیم بردی را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم کشتی آزاد ستارگان کاشان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش با وجود باخت سنگین مقابل بیمه رازی، گفت : ما در کشتی اوزان 57 و 61 کیلوگرم تا آخرین دقایق پیروز بودیم، اما جو سالن بسیار سنگین بود و متاسفانه حاج آقا نیا و نصیری در نهایت مقابل سرمستی و اسماعیل پور شکست خوردند. می توان گفت بیمه رازی همه ظرفیت های کشتی کشور را همراه خود دارد و با استفاده از منابع مالی که در اختیار دارد توانسته اکثر کشتی گیران خوب را به خدمت بگیرد و به همین دلیل پیروزی مقابل این تیم به هیچ وجه کار ساده ای نیست و ممکن است که این تیم تا پایان لیگ در همه دیدارهایش به برتری برسد.

وی درباره برخورد شدید مهران نصیری با تابلوهای تبلیغاتی در حین مبارزه با مسعود اسماعیل پور و این که آیا این اقدام اسماعیل پور را عمدی می داند یا خیر؟ گفت : ان شاء الله که حرکت اسماعیل پور عمدی نبوده است. اسماعیل پور قهرمان بزرگی است و جو سنگین سالن باعث شد هنگامی که او از نصیری عقب بود، تا حد زیادی تحت تاثیر قرار بگیرد و اتفاقاتی رقم بخورد. به هر حال این دو کشتی گیر با هم دوست هستند و در حین مبارزه ممکن است اتفاقاتی رخ بدهد.

علیزاده درباره نقاط ضعف و قوت لیگ جدید کشتی نیز گفت : مطمئنا برگزاری این لیگ به شیوه امسال خیلی بهتر از دو، سه سال اخیر است. متاسفانه لیگ طی دو، سه سال اخیر به صورت فصلی برگزار شد که این موضوع باعث شد کیفیت خود را از دست بدهد، اما لیگ امسال 300 روزه است که این موضوع باعث می شود که تیم ها در طول سال آماده باشند و این موضوع قطعا به تیم ملی نیز کمک خواهد کرد. ضمن این که برگزاری مسابقات با چهار کیلو ارفاق وزن باعث می شود که فشار زیادی به کشتی گیران به خاطر کاهش وزن وارد نشود.

وی با بیان این که این تیم در دیدار بعدی مقابل رعد پدافند هوایی تهران قرار خواهد گرفت، گفت : فکر می کنم که تا یک ماه دیگر مقابل این تیم به میدان برویم. قطعا با انرژی و توان بیشتری مقابل رعد کشتی خواهیم گرفت و ترکیب تیم به طور قطع تغییر خواهد کرد. مصمم هستیم در نهایت جزو دو تیم اول گروه قرار گیریم. در دیدار قبلی موفق شدیم تیم مرند را شش بر دو شکست دهیم و ان شاء الله باخت مقابل بیمه رازی را جبران خواهیم کرد.

سرمربی تیم کشتی آزاد ستارگان کاشان درباره میزان استقبال جوانان و نوجوانان شهر کاشان از کشتی و این که آیا مسئولان این شهر از این تیم حمایت می کنند یا خیر؟ گفت : از این که می بینم تیم کاشان در لیگ تیمداری می کند واقعا خوشحال هستم. فدراسیون کشتی طی چند سال اخیر به گونه ای عمل کرده است که ما حتی در زابل هم شاهد ظهور کشتی گیری هستیم که قهرمان جهان می شود. مطمئنا در کاشان نیز استعدادهای خوبی حضور دارند که ان شاء الله هر چه جلوتر برویم سعی می کنیم با کشف آنها از کشتی گیران بومی نیز استفاده کنیم. امیدوارم  مسئولان شهر کاشان نیز حمایت از این تیم را در دستور کار قرار دهند. در حال حاضر شخصی به نام "باغبان" به عنوان یک علاقه مند به کشتی حمایت از تیم ستارگان کاشان را بر عهده دارد و از آنجا که بسیار علاقه مند به کشتی است با تمام توان به تعهدات خود عمل کرده که جا دارد از او قدردانی کنم.

تگ ها


اخبار روز کشتی