علیزاده: با آن پنالتی دنیا روی سرم خراب شد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آن پنالتی که در دقیقه ۹۲ شهرآورد دادم، خاطرات تلخی برایم باقی گذاشت. انگار دنیا روی سرم خراب شد....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آن پنالتی که در دقیقه ۹۲ شهرآورد دادم، خاطرات تلخی برایم باقی گذاشت. انگار دنیا روی سرم خراب شد.

به گزارش مدال،علی علیزاده مهاجم کرمانی که سابقه بازی در هر دو تیم پرسپولیس و استقلال را دارد در مورد شرایط دو تیم در بازی فردا گفت: استقلال هنوز به شرایط ایده‌آل برای شهرآورد سی‌و یکم شهریور نرسیده و عملکرد این تیم تا این‌جای مسابقات لیگ برتر رضایت بخش نبوده است.به هرحال انتظارات از استقلال بسیار بالاتر از این‌هاست و آبی پوشلان تهرانی باید در ادامه فصل نتایج خوبی کسب کنند تا به کورس قهرمانی بازگردند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: من در هر دو تیم بزرگ پایتخت بازی کرده‌ام و به خوبی می‌دانم بازیکنان دو تیم برای برگزاری شهرآورد چه فشار زیادی را متحمل می‌شوند. بهترین خاطره من از شهرآورد گلی است که با پیراهن استقلال به پرسپولیس زدم. گل زدن در شهرآورد لذت خاصی دارد که با هیچ‌کدام از گل‌هایی که تا حالا به ثمر رسانده‌اید قابل مقایسه نیست.

علیزاده در مورد بدترین خاطره اش هم چنین گفت:پنالتی‌ای که در دقیقه ۹۲ شهرآورد دادم برایم خاطرات تلخی به همراه داشت که هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. برای زدن ضربه سر بلند شدم اما توپ به دستم خورد و باعث شد داور پنالتی بگیرد. انگار دنیا روی سرم خراب شده بود. امیر قلعه نویی هدایت استقلال را بر عهده داشت و حتی یک کلمه به من اعتراض نکرد. گفت چند روزی به مشهد مقدس و زیارت املام رضا (ع) برو تا شرایط روحی‌ات تغییر پیدا کند.

علیزاده در پایان گفت: امیدوارم دو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرآورد یک نمایش قابل قبول را به اجرا گذاشته و بتوانند انتظارات را برآورده سازند.

بیشتربخوانید:

مهاجرانی: دربی امسال تقابل دو سبک متفاوت است

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران دربی 90 علی علیزاده پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال