علیزاده: سهمیه آسیایی حق گل‌گهر است

هافبک گل گهر سیرجان می گوید به خاطر نمایش درخشانی که امسال داشته‌اند کسب سهمیه از طریق حذفی یا لیگ حقشان است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گل گهر سیرجان موفق شد با نتیجه ۳ بر یک آلومینیوم اراک را از پیش رو بردارد .علیرضا علیزاده با ابراز خوشحالی از این برد می‌گوید: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و توانستیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم آن هم جلوی تیمی مثل آلومینیوم که به سختی گل می خورد و هم این که به حریفان موقعیت نمی دهد‌ در بازی قبلی شان هم ثابت کرده بودند که چقدر تیم خوب و با بر نامه ای هستند. خدا را شکر که موفق شدیم از این مرحله هم صعود کنیم. آلومینیوم یکی از بهترین تیم های امسال لیگ بوده و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند و خیلی خوشحالم که موفق شدیم در دو هفته متوالی این تیم را شکست دهیم.


او در مورد این که به نظرش قهرمان جام حذفی می‌شوند یا خیر ادامه داد: خیلی سخت است که این را از الان بگویم. همه می‌دانند که جام حذفی جام شگفتی ها است به نظرم تیم‌های خوبی صعود کردند و کاملا شایسته بودند. هم فولاد و هم استقلال خیلی خوب بودند. از بین خیبر و ملوان هر تیمی صعود  کند قطعاً قابل احترام است. امیدوارم که بتوانیم بازی نیمه‌نهایی را هم با برد پشت سر بگذاریم و به فینال برسیم. قهرمانی در حذفی دور از دسترس نیست. ما تیم خوب و با برنامه ای هستیم و این موضوع را کاملاً نشان دادیم. روی جام حذفی حساب کردیم. قطعاً این ۴ بازی جذاب از آب در خواهد آمد و امیدوارم که قرعه خوبی به ما بخورد و  بتوانیم به فینال برسیم و قهرمان شویم.

هافبک گل‌گهر سیرجان در خصوص قطعی برق ورزشگاه گفت:  این روزها برق همه جا قطع میشود. از بیمارستان ها گرفته تا ورزشگاه ها همه جا این  مشکل را دارند. ما یک لحظه به شوک فرو رفتیم چون این چند وقتی که ما سیرجان بودیم قطعی برق نبود ولی بعد گلی که آلومینیوم زد برق ورزشگاه هم همراهش رفت ولی فکر می‌کنم با تلاش مسئولان کمتر از ۱۰ دقیقه بعدش برق آمد و  توانستیم به بازی ادامه بدهیم ولی کمی طول کشید تا دو تیم به شرایط بازی برگردند.

او در مورد بازی شان در لیگ برتر در هفته بیست و هشتم عنوان کرد: با سایپا بازی سختی داریم چون آنها برای نیفتادن می جنگند. هفته های آخر در نیم فصل دوم بازی های خیلی سخت و فشرده است.تیم ها خیلی محتاطانه بازی می‌کنند. ما امیدمان را برای کسب سهمیه در لیگ از دست ندادیم و امیدوارم این سه بازی را با برد پشت سر بگذاریم. آنهایی که امسال بازی های ما را دنبال کردند مطمئنا می دانند که حق ما است که از طریق حذفی یا لیگ بتوانیم سهمیه آسیایی را بگیریم. امسال از لحاظ مالکیت توپ و هم از لحاظ ایجاد موقعیت و فوتبالی که بازی کردیم همه دیدند تیم ما چقدر شایستگی دارد.

 علیزاده در پایان افزود: امیدوارم که در هفته‌های پایانی لیگ تمام بازیکنان با تنی سالم بازی ها را به اتمام برسانند و هر تیمی که حقش است قهرمان شود و سهمیه بگیردو هر تیمی حقش است در لیگ بماند.

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران علیرضا علیزاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال