علیزاده: مس می‌‍خواهد قطب جدید فوتبال ایران باشد

معاون باشگاه مس رفسنجان بار دیگر تاکید کرد هدف این تیم در رقابت های لیگ بیستم پیش از هر چیز دیگری ماندن است....

علی علیزاده معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان در گفتگویی با "ورزش سه" در رابطه با شکست این تیم برابر نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر گفت: هر تیمی که در نفت مسجد سلیمان باز کند، شرایطش سخت است. تیم های بزرگی در این شهر امتیاز از دست داده اند؛ مثل پرسپولیس و سپاهان. در این تیم با حضور آقای فکری تحول و انگیزه ایجاد شده است. ما شایسته باخت نبودیم. متاسفانه باختیم و تبریک می گوییم ولی تکرار می کنم که ما از هدفمان خیلی جلوتریم و در نیمه اول جدول رده بندی هم قرار گرفته ایم.


از علیزاده پرسیدیم که آیا نتایج خوب مس رفسنجان سبب نشده تا در مورد رتبه ای که قرار است در انتهای فصل به دست بیاورند، رویاپردازی کنند و مثلا به کسب سهمیه آسیایی فکر کنند. او در واکنش به این سوال گفت: سطح توقعات در استان و شهر از تیم بالا رفته ولی آدم باید عقلانی فکر کند و صحبت کند. تیم ما تازه به لیگ برتر آمده. سخت افزار مناسب نداریم و اگر ورزشگاه ما تکمیل شود می توانیم به امید خدا با شرایطی که ایجاد می کنیم، در سال آینده برای حضور در آسیا تلاش کنیم.فعلا اما در این فصل فقط به ماندن فکر می کنیم. خوشبختانه هیچ فشاری روی تیم نیست. تیم شرایط خیلی خوبی دارد. امیدوارم کرونا تمام شود و خیلی زود بتوانیم هواداران را هم دوباره ببینیم.


بازیکن سابق استقلال، پرسپولیس و تراکتور با اشاره به اینکه در ابتدای فصل شرایط سختی برای تقویت تیم داشته اند و اینکه آیا قرار است شاهد بازیکنان بزرگی در لیگ بیست و یکم در ترکیب مسی ها باشیم، بیان کرد: اول فصل وقتی ما می خواستیم با بازیکنان لیگ برتری قرارداد ببندیم، نمی آمدند و حتی اراک را به ما ترجیح می دادند ولی الان دیگر نه و با نتایجی که گرفتیم شخصیت بسیار خوبی در باشگاه ایجاد شده است. طبق لیستی که آقای ربیعی داده، بازیکنان را جذب می کنیم تا سال آینده پرقدرت تر از امسال در مسابقات شرکت کنیم.


او در بخش بعدی حرف هایش با تعریف از فوتبال کرمان در مورد این موضوع که گفته می شود در صورت صعود مس کرمان به لیگ برتر: امتیاز مس رفسنجان فروخته خواهد شد، عنوان کرد: یکی از افتخارات من این بود که در اول فوتبالم در مس کرمان بازی کردم. آرزویم است که مس کرمان لیگ برتری شود. کرمان پتانسیل سه تیم و حتی بیشتر هم دارد. ما هیچ مشکلی نداریم و هر کسی کار خودش را انجام می دهد. با قدرت در سال آینده در مسابقات شرکت می کنیم و می خواهیم استان را قطب جدیدی در فوتبال ایران کنیم.


از علیزاده در مورد زمان آماده شدن استادیوم اختصاصی ۱۲ هزار نفری مس کرمان پرسیدیم و او در اینباره اضافه کرد: متاسفانه مشکلی ایجاد شده و سعی داریم مشکل را حل کنیم. ممنون از آقای احمدی مدیر مجتمع مس که به صورت مستقیم به این موضوع ورود کرده اند و شک نکنید که ما سال آینده در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری خودمان بازی خواهیم کرد.


معاون باشگاه مس اینطور حرف هایش را خاتمه داد: یکی از افتخارات ما این بود که آقای ربیعی آمد  و تیم را لیگ برتری کرد و حالا یک تیم خیلی خوب داریم. جا دارد از هیئت مدیره هم تشکر کنم که قراداد آقای ربیعی را خیلی زود تمدید شد. به نظرم مس پتانسیل بالایی دارد و در کنار تیم های دیگر استان می تواند به فوتبال ایران کمک کند.

تگ ها


علی علیزاده دسته یک لیگ آزادگان فوتبال