علیزاده: نامه درخواست پرسپولیس به دستمان نرسیده

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان اعلام کرد که نامه درخواست جذب بازیکنان این تیم از طرف پرسپولیس به دست آنها نرسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در حاشیه دیدار تدارکاتی با صنعت نفت آبادان درخصوص وضعیت این تیم گفت: چند بازی تدارکاتی خوب را انجام می دهیم. با گل گهر و صنعت نفت آبادان بازی کردیم. تیممان شرایط بدی ندارد و وضعیت خوب است. سعی می کنیم که بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. جا دارد از کادرفنی و بچه ها تشکر کنم، واقعا زحمت کشیدند. ان شالله بتوانیم با مهره هایی که به تیم اضافه می کنیم، در نیم فصل دوم به مانند نیم فصل نخست نتایج خوبی کسب کنیم.

او ادامه داد: آنگونه که صحبت شده، فکر می کنم این آخرین بازی دوستانه ما باشد. بازم به نظر سرمربی بستگی دارد و اگر احتیاج داشته باشد، یک دیدار تدارکاتی دیگر را نیز انجام می دهیم. ان شالله بتوانیم بازی های خیلی خوبی را انجام دهیم تا بچه ها بتوانند به شرایط آرمانی دست پیدا کنند.

وی درباره آخرین وضعیت مهدی کیانی نیز توضیح داد: همین امروز با آقای سهرابی مدیرعامل تراکتور صحبت کردیم، فکر می کنم آقای مهدی کیانی به تراکتور اضافه می شوند و برایشان آرزوی موفقیت داریم. ایشان برای باشگاه ما زحمت کشید و از کیانی تشکر می کنم. او با من تماس گرفت و گفت کمک کنید تا به تراکتور بروم. ما نیز سعی کردیم که اتفاق مثبتی برای ایشان رقم بخورد. ان شالله که باشگاه تراکتور نیز بتواند از آقای کیانی استفاده کند و نتایج خیلی خوبی کسب کند.

علیزاده درباره اینکه آیا بحث صدور رضایت نامه یا بخشیدن مطالبات در میان است یا خیر، گفت: آقای کیانی با ما قرارداد دارد و این طبیعی است زمانیکه بازیکنی می خواهد از تیمی جدا شود، باید مطالبات باشگاه را در نظر داشته باشد. ما زیاد به ایشان سخت نمی گیریم ولی باشگاه مس رفسنجان نیز نباید متضرر شود. ما بستر را مهیا کرده ایم تا ایشان بتوانند راهی تراکتور شوند.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان درباره ورزشگاه اختصاصی این تیم نیز پاسخ داد: نخستین بازی ما با شهرخودرو در مشهد و سپس با فولاد و بعد از آن نیز ۲ دیدار خارج از خانه داریم. امیدواریم که بتوانیم بازی با فولاد را در رفسنجان برگزار کنیم. آنگونه که با پیمانکار صحبت کردیم، از آنجایی که چند بازی خارج از خانه داریم و چند هفته زمان می برد تا در رفسنجان بازی کنیم، ممکن است که بازی با فولاد در رفسنجان برگزار نشود چونکه زمین استادیوم استراحت کرده و شرایط آرمانی خواهد داشت. تلاش می کنیم برای بازی با نفت مسجدسلیمان ۱۰۰ درصد در رفسنجان برگزار شود.

وی در رابطه با مکاتبه پرسپولیس برای جذب چند بازیکن مس پاسخ داد: به صورت کتبی چیزی به دست باشگاه نرسیده و شاید مذاکره شفاهی بوده باشد و یا با مربی صحبت هایی شده باشد ولی از سمت باشگاه پرسپولیس، فکسی به دست ما نرسیده است. اگر این اتفاق رخ می داد، آن را بررسی می کردیم. اگر می توانستیم کمکشان کنیم، این کار را انجام می دادیم و در غیر اینصورت بازیکنان را برای خودمان حفظ می کردیم.

علیزاده در رابطه با نقل و انتقالات مس در روزهای باقیمانده گفت: آقای ربیعی هیچ لیست خروجی به ما نداده است. ما در یکی دو پست مشکل داریم. شما اگر قصد جذب بازیکنی را داشته باشید که تحت قرارداد تیم دیگری باشد، باید مبلغ هنگفتی پرداخت کنید که فکر می کنم این برای باشگاه ما چیز خوبی نیست. برنامه ما این است تا در پست هایی که بازیکن نداریم، بازیکن جذب کنیم. فعلا بازیکن خاصی آزاد نیست که جذب کنیم و لیست خروجی نداریم و فقط آقای کیانی از جمع ما جدا شده اند. ما دنبال جذب علیرضا ابراهیمی هم نبوده ایم.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در رابطه با چمن خوب دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران که توسط این باشگاه بازسازی شده و اینکه چه زمانی کمپ تیم در رفسنجان ساخته می شود، پاسخ داد: همین الان دو زمین تمرین مانند این زمین تمرین در رفسنجان داریم. مورد اول زمین شماره ۲ ما و دومی زمین تمرین شماره یک است. انشالله ورزشگاه اصلی که آماده شود، ۳ زمین تمرین داریم. در کمپی که طراحی می کنیم، ۴ تا ۵ زمین چمن طبیعی ساخته می شود و ۲ زمین چمن مصنوعی. کمپ ما آماده شود، راهی رفسنجان می شویم. ما در آنجا سالن ایفمارک، بدنسازی، استخر، هتلینگ و... داریم و در حال آماده سازی بستر هستیم. تیم آقای ربیعی روی زمین بازی می کند و سعی می کنیم که بستر را برای آقای ربیعی و تیمشان آماده کنیم.

علیزاده در پایان و درخصوص اینکه امیدوار است مس در فصل بعد موفق به دریافت مجوز حرفه ای شود، پاسخ داد: ما تیمی را تشکیل داده ایم که بتوانیم مجوز حرفه ای را بگیریم. خیلی سخت است و آیتم های بسیار سختی دارد. سعی و تلاشمان را می کنیم که ان شالله بتوانیم مجوز حرفه ای را زودتر دریافت کنیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران علی علیزاده دسته یک مس رفسنجان شهرداری تبریز